על רקע המלחמה: איגוד ההיי-טק מקים פורום סטארט-אפים

הפורום הוקם לאור הקשיים שסטארט-אפים חווים בתקופת המלחמה, על מנת לתת מענה לחברות ולטפל בסוגיות בוערות ● בראשו יעמוד חנוך פז, שייסד חברה שהפסיקה את פעילותה לאחר שגויס למילואים

חנוך פז, מנכ"ל Chef.i ויו"ר פורום הסטארט-אפים באיגוד ההיי-טק הישראלי.

איגוד ההיי-טק הישראלי בהתאחדות התעשיינים הודיע באחרונה על השקת פורום סטארט-אפים, במטרה לתת מענה מקצועי ועסקי לחברות בשלבים ראשונים ולסייע בצמיחתן, במיוחד לאור האתגרים שהמלחמה הביאה איתה לענף הזה. בראש הפורום יעמוד חנוך פז, היי-טקיסט, יזם ומייסד Chef.i – חברה שפעילותה נעצרה ב-7 באוקטובר, עם גיוסו למלחמה בעזה, וכעת שבה לפעילות.

מטרות הפורום הן לטפל בסוגיות של ענף הסטארט-אפים, סביבה עסקית, רגולציות במשרדי הממשלה השונים ויצירת איזונים ובלמים לרגולציות אלה. כמו כן, אומרים באיגוד ההיי-טק, הפורום יפעל לפיתוח התחום, בדגש על פתרונות תעשייתיים, קשרי משקיעים, סקייל-אפ לחברות צעירות, מתן פתרונות ושירותים ועוד.

פז מביא עימו ניסיון של מעל 20 שנים במגוון רחב של תפקידי ניהול בארץ ובחו"ל. בין היתר, הוא הקים וניהל את תחנת הלוויינים הגדולה במזרח התיכון, וניהל אופרציות בארצות הברית, במזרח הרחוק, באירופה ועוד.

הוא אמר כי "הפורום יתמקד בסיוע ובקידום של חברות הסטארט-אפ הישראליות באופן משמעותי, יצירת חיבורים חשובים וקידום החברות להצלחה וצמיחה. במיוחד בזמנים הנוכחיים, שבהם תעשיית ההיי-טק הישראלית סובלת מהמשבר החמור והממושך בתולדותיה – משבר שהחל עוד לפני המלחמה ונמשך במלוא עוזו גם כעת, הקמת פורום הסטארט-אפים היא מהלך נכון וחשוב, שעשוי לסייע רבות לחבריו. אני מזמין את כלל חברות הסטארט-אפ הישראליות, ובמיוחד את אלה שנאבקות בשלביהן הראשונים, להצטרף לפורום. רק יחד, במאמץ משותף ובמקום אחד, נוכל לעזור, לקדם, לפתח ובעיקר לאושש את הקטר המרכזי של המשק הישראלי".

יו"ר איגוד ההיי-טק, מריאן כהן, ציין כי "הסטארט-אפים הם נשמת אפה ועתידה של תעשיית ההיי-טק הישראלית. השקת פורום הסטארט-אפים והרחבת המעטפת שאנחנו מספקים לתעשיית ההיי-טק הכרחיות לאור אתגרי השעה, בין היתר כתוצאה מהמלחמה, ואנחנו מקווים לייצר פתרונות מיטביים להתמודדות עם הבעיות שאיתן מתמודדים יזמי ההיי-טק. פז הוא יזם מוכשר ומנוסה, והוא קיבל על עצמו להקים ולהוביל את הפורום, למען קידום חברות הסטארט-אפ הישראליות ותמיכה בתעשיית היי-טק הישראלית בכלל".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים