תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » אנשי אנונימוס פרצו לבסיסי הנתונים של פיליפס בפעם השנייה בתוך חודש

אנשי אנונימוס פרצו לבסיסי הנתונים של פיליפס בפעם השנייה בתוך חודש

ההאקרים גנבו מהחברה מאגרי מידע שכוללים, לפי אנונימוס, "יותר מ-200 אלף מיילים עם לפחות 1,000 הרשאות שיכולות לאפשר לאחרים להשתמש במידע אישי של המשתמשים" ● הם העלו את הנתונים שנגנבו לאתרי אירוח קבצים שונים, תוך שהשתמשו להפצתם ב-HushTags - תוויות סימון סולמית - "AntiSec" ו-"LulzSecReborn"

מאת 3 בספטמבר 2012, 13:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מערכי ה-IT של ענקית האלקטרוניקה פיליפס (Philips) נפרצו על ידי אנשי אנונימוס (Anonymus) – בפעם השנייה בתוך חודש ובפעם השלישית בשנה האחרונה. כתוצאה מהפריצה דלפו מאגרי המידע של החברה, ובכלל זה שמות משתמשים וסיסמאות מוצפנות הודלפו.

הנתונים שנגנבו הועלו לאתרי אירוח קבצים שונים על ידי אנשי הארגון, תוך שהשתמשו להפצתם ב-HushTags – תוויות סימון סולמית – "AntiSec" ו-"LulzSecReborn".

"בסך הכול יש יותר מ-200 אלף מיילים עם לפחות 1,000 הרשאות שיכולות לאפשר לאחרים להשתמש במידע אישי של המשתמשים", נכתב באתר אנונימוס. האתר דיווח, כי האקרים משבדיה הם שהודיעו על ביצוע הפריצה.

התקפה זו באה לאחר שלפני כשבוע פרץ האקטיביסט בעל הכינוי r00tbeersec לרשת של פיליפס ופרסם באינטרנט כ-1,000 רשומות שלה.

המניעים לשתי הפריצות הם, ככל הנראה, רצונם של ההאקטיביסטים לחשוף את ליקויי האבטחה בחברות גדולות.

פיליפס לא הגיבה לפניות אליה בנושא.

אנשי אנונימוס פרצו לבסיסי הנתונים של פיליפס בפעם השנייה בתוך חודש Reviewed by on . מערכי ה-IT של ענקית האלקטרוניקה פיליפס (Philips) נפרצו על ידי אנשי אנונימוס (Anonymus) - בפעם השנייה בתוך חודש ובפעם השלישית בשנה האחרונה. כתוצאה מהפריצה דלפו מ מערכי ה-IT של ענקית האלקטרוניקה פיליפס (Philips) נפרצו על ידי אנשי אנונימוס (Anonymus) - בפעם השנייה בתוך חודש ובפעם השלישית בשנה האחרונה. כתוצאה מהפריצה דלפו מ Rating:

הגיבו