תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » חדש בסופר-פארם: הזמנת תרופת מרשם דרך האינטרנט
פרויקט בהיקף מאות אלפי שקלים בסופר פארם. צילום: אסף עברון

חדש בסופר-פארם: הזמנת תרופת מרשם דרך האינטרנט

הפרטים שהזין הלקוח באתר מועברים ישירות לבית המרקחת בסניף המבוקש ושם מלקטים עבורו את התרופות ● כאשר הוא מגיע לסניף, הוא מתבקש להעביר את כרטיס קופת החולים בעמדת האל-תור בכניסה וליהנות מקדימות בקבלת התרופות בבית המרקחת על ידי הרוקח ● השירות, שייושם בהשקעה של כשני מיליון שקלים, יינתן בשלב הראשון בכ-50 מסניפי הרשת בכל אזורי הארץ, ויורחב בהמשך

מאת 11 בינואר 2012, 15:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רשת סופר-פארם השיקה שירות חדש בשם "Click-Pharm", המאפשר להזמין תרופות מרשם מראש באמצעות אתר האינטרנט של הרשת, ולאסוף אותן מאחד הסניפים. Click-Pharm, מסרה הרשת, מייעל את השירות הניתן בבית המרקחת, בכך שהוא חוסך את הזמן בו הרוקח מכין את התרופות המופיעות במרשם ומקצר את ההמתנה בתור. השירות יינתן בשלב הראשון בכ-50 מסניפי סופר-פארם בכל אזורי הארץ, ויורחב בהמשך. ההיקף ההשקעה בפיתוח והטעמת המערכת נאמד בכשני מיליון שקלים.

בכדי להזמין את התרופות יש להיכנס לאתר האינטרנט של סופר-פארם, להזין את שם קופת החולים, מספר המרשם ומספר רישיון הרופא (המופיעים על גבי המרשם) ואת הסניף ממנו מעוניין הלקוח לאסוף את התרופות. הפרטים מועברים ישירות לבית המרקחת בסניף המבוקש ושם מלקטים עבורו את התרופות. כאשר הלקוח מגיע לסניף, הוא מתבקש להעביר את כרטיס קופת החולים בעמדת האל-תור בכניסה וליהנות מקדימות בקבלת התרופות בבית המרקחת על ידי הרוקח.

ניצן לביא, משנה למנכ"ל סופר-פארם: "סופר-פארם מחויבת כל העת לשכלל ולשפר את חוויית הקנייה ואת השירות בסניפים. שירות חדשני זה יתרום להתייעלות השירות בבתי המרקחת ויעניק ללקוחותינו ערך מוסף, תוך שהוא מקל עליהם וחוסך להם זמן יקר".

חדש בסופר-פארם: הזמנת תרופת מרשם דרך האינטרנט Reviewed by on . רשת סופר-פארם השיקה שירות חדש בשם "Click-Pharm", המאפשר להזמין תרופות מרשם מראש באמצעות אתר האינטרנט של הרשת, ולאסוף אותן מאחד הסניפים. Click-Pharm, מסרה הרשת, רשת סופר-פארם השיקה שירות חדש בשם "Click-Pharm", המאפשר להזמין תרופות מרשם מראש באמצעות אתר האינטרנט של הרשת, ולאסוף אותן מאחד הסניפים. Click-Pharm, מסרה הרשת, Rating:

תגובות (4)

 • Avatar

  רמי בר-נר

  מעוניין להזמין תרופות דרך האתר במתכונת שפרסמתם.
  מעבר לפרסום לא ברור איך נכנסים בפועל למתכונת של הזמנה בפועל.
  רוצה לדעת איזה סניפים בראשל"צ ובנס-ציונה עובדים באופן הזה.
  כרגע בכניסה לאתר שלכם ממש לא ברור איך לבצע את התהליך.
  תודה.
  רמי.

  מבקש ודורש לא לקבל פרסומת לאתר שלי בשום פנים ואופן.

 • Avatar

  רחל גלברג

  לא ברור כיצד להזמין את התרופות

 • Avatar

  שם*

  גם אני עם רמי

 • Avatar

  חלי

  גרוע מאוד
  פירסומות הסברים על הכל מלבד איך מזמינים בפועל…
  חבל

הגיבו