תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אר-נט תבצע פרויקט וירטואליזציה מבוסס VMware בכץ שליחויות; ההיקף הכספי: 300 אלף שקלים

אר-נט תבצע פרויקט וירטואליזציה מבוסס VMware בכץ שליחויות; ההיקף הכספי: 300 אלף שקלים

במהלך הפרויקט, תטמיע אר-נט באתר המרכזי שרתי ESX של VMware אשר יתחברו למערכת האחסון של EMC ● באתר הגיבוי יוטמע שרת ESX Hypervisor שלישי, שיתחבר למערכת האחסון החדשה ● הפרויקט, שייחל בימים הקרובים וצפוי להסתיים עד ספטמבר, ישרת מעל ל-300 משתמשים

מאת 3 ביולי 2011, 15:50 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אר-נט תבצע פרויקט וירטואליזציה מבוסס VMware בקבוצת כץ שליחויות. במסגרת הפרויקט, תסב אר-נט את השרתים הפיזיים של קבוצת כץ לסביבה וירטואלית, תוך שימוש במערכות VMware ובפתרון אחסון של EMC, שישרתו מעל ל-300 משתמשים. היקפו הכספי של הפרויקט, שייחל בימים הקרובים וצפוי להסתיים עד ספטמבר, נאמד בכ-300 אלף שקלים.

במהלך הפרויקט, תטמיע אר-נט באתר המרכזי שרתי ESX של VMware אשר יתחברו למערכת האחסון של EMC. באתר הגיבוי תטמיע אר-נט שרת ESX Hypervisor שלישי, שיתחבר למערכת האחסון החדשה. מערך ה-DRP בין שתי מערכות האחסון מתבצע באמצעות תוכנת Replistor, המאפשרת ביצוע DR בין שרתים המחוברים למערכות אחסון.

אורי ברץ, מנהל תשתיות המידע בקבוצת כץ, מסר כי "בזכות הפרויקט נוכל להקטין את כמות השרתים באתר המרכזי ובאתר הגיבוי. כך, נוכל לצמצם מקום פיסי ולחסוך שבעה עד שמונה שרתים. אר-נט מתחזקת ותומכת במערך השרתים של קבוצת כץ, ולאור שביעות רצוננו הרבה – היה זה אך טבעי שנבחר בהם לביצוע הפרויקט.

לדברי רותם רוזמרין, יועץ תשתיות באר-נט, הפרויקט נועד לאפשר לקבוצת כץ חסכון בעלויות, ולנטרל את הצורך ברכישת תוכנת DR של מערכות האחסון עצמן.

אר-נט תבצע פרויקט וירטואליזציה מבוסס VMware בכץ שליחויות; ההיקף הכספי: 300 אלף שקלים Reviewed by on . אר-נט תבצע פרויקט וירטואליזציה מבוסס VMware בקבוצת כץ שליחויות. במסגרת הפרויקט, תסב אר-נט את השרתים הפיזיים של קבוצת כץ לסביבה וירטואלית, תוך שימוש במערכות VMwa אר-נט תבצע פרויקט וירטואליזציה מבוסס VMware בקבוצת כץ שליחויות. במסגרת הפרויקט, תסב אר-נט את השרתים הפיזיים של קבוצת כץ לסביבה וירטואלית, תוך שימוש במערכות VMwa Rating:

הגיבו