תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » דיווח: לפייסבוק יש 750 מיליון משתמשים
לא תמיד משתפת פעולה עם משטרת ישראל. פייסבוק

דיווח: לפייסבוק יש 750 מיליון משתמשים

למרות שפייסבוק לא פרסמה הצהרה רשמית עדיין, אתר TechCrunch דיווח בסוף השבוע כי בפייסבוק משתמשים כיום 750 מיליון משתמשים רגילים, שנכנסים לחשבון שלהם באתר הרשת החברתית לפחות פעם אחת בחודש ● מדובר על גידול מרשים למדי בהתחשב בעובדה שלפני כשנה, בקיץ 2010, הודיעה פייסבוק כי הצליחה להשיג 500 מיליון משתמשים פעילים ● TechCrunch מעריך שפייסבוק תמתין עם פרסום מספר המשתמשים הרשמי עד שתגיע למיליארד משתמשים

מאת 26 ביוני 2011, 15:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בקיץ 2010 הודיעה פייסבוק (Facebook) כי הצליחה להשיג 500 מיליון משתמשים פעילים באתר שלה. חלפה לה שנה, והמספר הזה הפך ללא רלוונטי. למרות שפייסבוק לא פרסמה הצהרה רשמית עדיין, אתר TechCrunch דיווח בסוף השבוע כי בפייסבוק משתמשים כיום 750 מיליון משתמשים רגילים, שנכנסים לחשבון שלהם באתר הרשת החברתית לפחות  פעם אחת בחודש.

מספר זה, הגדול מגודל האוכלוסייה של רק כמה מדינות בעולם על כדור הארץ, הוא לא הדבר היחיד המפתיע. קצב ההצטרפות לאתר של 250 מיליון משתמשים הוא ההיבט המדהים.

פייסבוק הושקה ב-2004, ועד 2010 הצטרפו אליה 500 מיליון משתמשים. המספר הזה מייצג קצב הצטרפות ממוצע של כ-100 מיליון משתמשים בשנה, אבל הוא לא מהווה ייצוג מדויק של כמה אנשים הצטרפו לפייסבוק ומתי. ברור שבשנת 2010 הצטרפו יותר אנשים מאשר ב-2004 או ב-2005.

TechCrunch מעריך שפייסבוק תמתין עם פרסום מספר המשתמשים הרשמי עד שתגיע למיליארד משתמשים – קצת מתנשא בצד פייסבוק, אבל לא ממש מפתיע. ייתכן גם, שפייסבוק תפרסם את המספר הרשמי בוועידת f8 (ועידה של פייסבוק שבה מפתחים ויזמים דנים ומשתפים פעולה באשר לעתיד של טכנולוגיות חברתיות ואישיות), שתתקיים כנראה מאוחר יותר במהלך הקיץ הקרוב.

דיווח: לפייסבוק יש 750 מיליון משתמשים Reviewed by on . בקיץ 2010 הודיעה פייסבוק (Facebook) כי הצליחה להשיג 500 מיליון משתמשים פעילים באתר שלה. חלפה לה שנה, והמספר הזה הפך ללא רלוונטי. למרות שפייסבוק לא פרסמה הצהרה ר בקיץ 2010 הודיעה פייסבוק (Facebook) כי הצליחה להשיג 500 מיליון משתמשים פעילים באתר שלה. חלפה לה שנה, והמספר הזה הפך ללא רלוונטי. למרות שפייסבוק לא פרסמה הצהרה ר Rating:

הגיבו