תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » תביעה כנגד גוגל: "הצגתם את התחתונים שלי ברשת"

תביעה כנגד גוגל: "הצגתם את התחתונים שלי ברשת"

"נתקפתי בחרדה משום שאני עלולה ליפול קורבן לעבירות מין. איבדתי את עבודתי ונאלצתי לעבור דירה", טענה האישה היפנית שתובעת את ענקית האינטרנט, בטענה שזו הציגה תצלומים של התחתונים שלה, שהיו תלויים על חבל כביסה, בשירות Street View

מאת 19 בדצמבר 2010, 15:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אישה מיפן הגישה תביעה כנגד ענקית האינטרנט גוגל (Google) בטענה שהחברה הציגה תצלומים של התחתונים שלה, שהיו תלויים על חבל כביסה, בשירות Street View – כך על פי ידיעה שהופיעה בעיתן היפאני מייניצ'י וצוטטה בטלגרף בבריטניה.

"נתקפתי בחרדה משום שאני עלולה ליפול קורבן לעבירות מין. איבדתי את עבודתי ונאלצתי לעבור דירה", טענה האישה בכתב התביעה. "אפשר לקבל בהבנה צילום של הבית, אבל למה להראות את הכביסה התלויה על החבל?".

התובעת מבקשת פיצוי בסכום של 600,000 ין יפאני, שהם כ-7,000 דולרים. התובעת אישרה, כי גוגל הסירה לבקשתה את תצלומי הכביסה שלה, ומחברת גוגל נמסר כי הנושא נמצא בבדיקה.

תביעה כנגד גוגל: "הצגתם את התחתונים שלי ברשת" Reviewed by on . אישה מיפן הגישה תביעה כנגד ענקית האינטרנט גוגל (Google) בטענה שהחברה הציגה תצלומים של התחתונים שלה, שהיו תלויים על חבל כביסה, בשירות Street View - כך על פי ידיע אישה מיפן הגישה תביעה כנגד ענקית האינטרנט גוגל (Google) בטענה שהחברה הציגה תצלומים של התחתונים שלה, שהיו תלויים על חבל כביסה, בשירות Street View - כך על פי ידיע Rating:

הגיבו