עובדי אקווה סקיוריטי צעדו לצורך גיוס כספים למאבק בסרטן השד

לרגל יום ההליכה הבינלאומי השתתפו העובדים של חברת האבטחה הישראלית ב"אקוותון" כחלק מתחרות הליכה בינלאומית, ועשו זאת זו השנה השנייה ברציפות

מימין: מיכל לוי הרוש, סמנכ"לית מערכות מידע של אקווה סקיוריטי סופרת צעדים בישראל. משמאל: עובדי אקווה סקיוריטי במרוץ הלילה בת"א.

חברת אקווה סקיוריטי (Aqua Security) הישראלית – המפתחת פתרונות אבטחת מידע לסביבות הענן – קיימה זו השנה השנייה ברציפות, לרגל יום ההליכה הבינלאומי, את "אקוותון" – מרתון צעדים תחרותי בין עובדי החברה שנועד לאיסוף תרומות למען עמותות שפועלות עבור הקהילה.

השנה, לרגל חודש המודעות לסרטן השד, תחרות ההליכה גייסה תרומות לעמותת Prevent Breast Cancer, שפועלת למניעת הסרטן על ידי מחקר, גילוי מוקדם והעלאת המודעות.

התחרות נוסדה שנה שעברה בעיצומה של מגיפת הקורונה במטרה לקדם עשייה לטובת הזולת, ובמקביל לייצר פעילות ספורטיבית מגבשת בין העובדים, לאור הסגרים הרבים שמנעו מהם להיפגש במשך תקופה ממושכת.

כל עובד שהשתתף בתחרות בחר לתרום 10 דולר, כאשר אקווה תרמה סכום זהה לסכום שהצטבר מסך תרומות המשתתפים.

מימין: עובדי אקווה סקיוריטי סופרים צעדים בהודו. משמאל: דרור דוידוף, מנכ"ל ומייסד שותף של אקווה סקיוריטי סופר צעדים באוסטרליה.

מימין: עובדי אקווה סקיוריטי סופרים צעדים בהודו. משמאל: דרור דוידוף, מנכ"ל ומייסד שותף של אקווה סקיוריטי סופר צעדים באוסטרליה. צילום: יח"צ אקווה סקיוריטי

נוקטים בצעדים לצורך השפעה

התחרות נערכה לאורך שבוע שלם, ובה השתתפו כמאתיים עובדי אקווה מכ-15 מדינות. במהלך השבוע, כל מתחרה קיבל אתגר צעדים אישי, יומי ושבועי, לצד אתגרים קבוצתיים. המעקב אחר הצעדים ודירוג המנצחים נעשה בעזרת אפליקציה ייעודית.

כדי להפיח רוח ספורטיבית במתחרים, חותרת הקיאק הפאראלימפית פסקל ברקוביץ', שהצטרפה לאחרונה למשפחת אקווה לאחר שקיבלה חסות עד למשחקים של 2024, התגייסה על מנת לדרבן את המשתתפים. פסקל שלחה סרטוני מוטיבציה לכל המשתתפים, באמצעותם היא עודדה אותם להתמיד ולא לוותר, לכבוש את האתגר והקושי, והזכירה כמה חשוב לשמור על אורח חיים בריא וספורטיבי.

בין המשתתפים בתחרות ההליכה היה דרור דוידוף, מנכ"ל ומייסד שותף של אקווה סקיוריטי, שאמר: "מרגש כל פעם מחדש לראות את ההירתמות של עובדי אקווה למען מטרות קהילתיות כל כך חשובות, כמו המאבק בסרטן השד. קיום אירוע כזה הוא חשוב, לא רק בשביל לקדם אורח חיים בריא יותר, אלא גם לקידום ערכים של עזרה לזולת, אמפתיה ואחריות לסביבה בה אנו נמצאים – אלו הם הערכים שמנחים אותנו כחברה. לאחר שיקבלנו בשנה שעברה פידבקים מצוינים מהעובדים על ההנאה הספורטיבית שלהם, לצד תחושת הסיפוק מהיכולת לתרום, קיימנו השנה את האקוותון בפעם השנייה ובכוונתנו להפוך פעילות זו למסורת שנתית". 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים