שי בנאים מונה למנכ"ל יבמ ישראל

בנאים יחליף את דניאל מלכה - מנכ"ל הסניף הישראלי של הענק הכחול בחמש השנים האחרונות, שימונה לסגן נשיא לשירותי תמיכה טכנולוגיים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה

שי בנאים, מנכ"ל יבמ ישראל החדש.

יבמ (IBM) הודיעה היום (ה') על מינויו של שי בנאים למנכ"ל יבמ ישראל. בנאים יחליף בתפקידו את דניאל מלכה, שהוביל את פעילותה של החברה בישראל מאז 2017. מלכה יתמנה לסגן נשיא לשירותי תמיכה טכנולוגיים ב-יבמ באירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA).

בנאים, בעל מומחיות רחבה בתחומי התעשייה והטכנולוגיה, עם למעלה מ-20 שנות ניסיון, יהיה אחראי על הפעילות העסקית של יבמ ישראל, הגדלת ההכנסות והצמיחה, שביעות רצון הלקוחות ומעורבות העובדות והעובדים בישראל.

"שי הוא מנהיג יוצא דופן שבשנים האחרונות הוביל בהצלחה מספר תפקידי ניהול בחטיבות הטכנולוגיה והייעוץ של יבמ בישראל, ויחד עם הצוות שלו סיפק ערך עצום ללקוחותינו", אמר הוראסיו מורל, מנכ"ל יבמ ספרד, פורטוגל, יוון וישראל.

לפני מינויו למנכ"ל יבמ ישראל, שי היה דירקטור בתחום הסייבר וגם שימש כחבר הנהלה בחברה מאז 2013. ב-22 שנותיו בענק הכחול הוא מילא מגוון תפקידי ניהול, כולל הובלת חטיבת החומרה, חטיבת התוכנה, אגף המכירות הארגוניות והמסחריות וחטיבת הייעוץ העסקי בישראל.

דניאל מלכה, מנכ''ל יבמ ישראל היוצא שימונה כעת לסגן נשיא לשירותי תמיכה טכנולוגיים ב-יבמ באירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

דניאל מלכה, מנכ"ל יבמ ישראל היוצא שימונה כעת לסגן נשיא לשירותי תמיכה טכנולוגיים ב-יבמ באירופה, המזרח התיכון ואפריקה. צילום: ניב קנטור

"אנחנו בישראל נמצאים כיום בנקודה מפנה מרכזית שתעצב את עתיד התעשייה שלנו. תמונת המצב הגלובלית מאיצה את השיבוש ואת הצורך בטרנספורמציה דיגיטלית רחבה ומהירה", אמר בנאים.

"בישראל, יבמ ממוצבת כמובילה בתחומי הענן ההיברידי, הבינה המלאכותית, האוטומציה, הדטה ואבטחת המידע. השילוב של ההון האנושי ב-יבמ ישראל, עם האקוסיסטם של השותפים העסקיים והחדשנות פורצת הדרך של מעבדות המחקר והפיתוח שלנו, הופכים אותנו לשותף האידיאלי עבור לקוחות במסע הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם. אני מצפה להמשיך ולעבוד עם הצוותים המקצועיים שלנו ולתרום לצמיחה של ישראל לטווח הארוך".

בנאים הצטרף ל-יבמ בשנת 2000. הוא בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית למנהל (COLMAN), ו-Executive MBA מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מנהיג עם רקורד בינלאומי, שמביא עימו לתפקיד היכרות עמוקה של התעשייה בישראל, וניסיון רב שנצבר בעבודה ברחבי ספרד, פורטוגל, יוון וישראל, המזרח התיכון ואפריקה.

תגובות

(2)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. נחמיה

    בהצלחה, למנכ"ל הנכנס והמנכ"ל היוצא. דניאל ידידי, עלה והצלח

אירועים קרובים