פחות משנתיים לאחר הקמתה – דילטייל נמכרת ביותר מ-20 מיליון דולר

דילטייל הישראלית, שפיתחה פלטפורמה לניתוח ואופטימיזציה של מסעות לקוח לשימוש של צוותי שיווק ומכירות, נמכרת ל-ויאנאי, שבעקבות הרכישה תרחיב מרכז הפיתוח בארץ ותגייס עשרות עובדים

צוות דילטייל.

דילטייל (Dealtale) הישראלית, שפיתחה פלטפורמה לניתוח ואופטימיזציה של מסעות לקוח לשימוש של צוותי שיווק ומכירות, עושה אקזיט ונמכרת למפתחת מערכות ה-AI מסן פרנסיסקו ויאנאי (VIANAI), סכום הרכישה לא נמסר, אך גורמים בשוק מעריכים אותו ביותר מ-20 מיליון דולר.

החברה נוסדה לפני כשנתיים, בשיא מגיפת הקורונה, על ידי אריאל גייפמן (מנכ"ל), עדי מזרחי, אבירן משה וניר גולדברג. המערכת של דילטייל תשולב עם הטכנולוגיה של ויאנאי ותספק מדע הכנסות (Revenue Science), המאפשר שיפור תוצאות עסקיות באמצעות ענף ייחודי של בינה מלאכותית, שנקרא "לימוד מכונה סיבתי" (causal machine learning). בעקבות הרכישה תרחיב ויאנאי את מרכז הפיתוח בארץ ותגייס עשרות עובדים נוספים.

ויאנאי הוקמה על ידי ד"ר וישאל סיקה, המנכ"ל לשעבר של ענקית הטק אינפוסיס ולשעבר סמנכ"ל הטכנולוגיות של סאפ. החברה מפתחת פתרונות לימוד מכונה, שמאפשרים הטמעת מודלים מתקדמים בצורה קלה ופשוטה בחברות ענק.

מאז הקמתה צמחה דילטייל בשיעורים גבוהים והיא משרתת עשרות לקוחות מחברות ציבוריות הנסחרות בנאסד"ק ועד ליוניקורנים טכנולוגיים מובילים. הפלטפורמה מאפשרת לנתח מידע על לקוחות מעשרות מקורות מידע שונים, ללא כתיבת שורת קוד אחת. מערכות החברה מאפשרות לצוותים שאינם טכניים לקבל תובנות מעמיקות בצורה מהירה ויעילה. מאז הקמתה גייסה החברה 1.7 מיליון דולר מ-Hyperwise Ventures וכמה משקיעים פרטיים.

"כל החברות בעולם שואפות ליצור קשר עמוק עם המשתמש, ומגיפת הקורונה האיצה את המגמה באמצעות מעבר לעולם הדיגיטלי", אמר סיקה. "בשלוש השנים האחרונות, הצוות הישראלי של ויאנאי עבד קשה כדי להביא לשוק את הטכנולוגיה שפיתחנו, Human-Centered AI, בעיקר סביב הטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום, כמו Causal Intelligence, על מנת לחזק את הקשר עם הלקוח. דילטייל, פלטפורמה שאינה דורשת כתיבת קוד על מנת לנתח מידע, מאפשרת לנו לצאת עם קטגוריה חדשה שאנו קוראים לה Revenue Science".

"ויאנאי מהווה שותף האידיאלי על מנת לאפשר למשתמשים עסקיים להפוך את הדטה שלהם ליתרון עסקי כלכלי", אומר גייפמן. "אנו שמחים להצטרף למהפכת ה- Revenue Science שמובילה ויאנאי ולסייע לחברה להגיע לשיאים חדשים. החברה, הפועלת עתה מהרצליה, מגייסת עשרות עובדים חדשים על רקע הביקוש העצום לפתרונותיה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים