גאווה: אלון כהן, קפטן טאף מאדר, נבחר כמאמן של המדינה

נבחרת טאף מאדר מורכבת ממנכ"לים, מנמ"רים ובכירים ממגוון ענפי המשק, אשר פועלים להשגת תרומות, ומשתתפים בפעילויות למען עמותת גדולים מהחיים, המסייעת לילדים החולים בסרטן ובני משפחותיהם

נבחר כמאמן של המדינה. אלון כהן, אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר.

גאווה בענף ה-IT: אלון כהן, קפטן ומאמן נבחרת טאף מאדר למען גדולים מהחיים, הוא אחד מחמשת הזוכים בתואר 'המאמן של המדינה' – תחרות שנערכה בחודשים האחרונים ביוזמת המותג דנונה פרו ואתר מאקו לבחירת המאמנים אשר חוללו שינוי בקרב המתאמנים ומעניקים השראה והשפעה גדולה על המתאמנים ועל הסביבה. דגש מיוחד בבחירת צוות השופטים והקהל ניתן למאמנים אשר משלבים תרומה משמעותית לקהילה בפועלם.

נבחרת 'טאף מאדר למען גדולים מהחיים' החלה את דרכה בשיתוף פעולה עם מועדון המנמ"רים C3 של אנשים ומחשבים לפני כשבע שנים. מאז הקמתה השתתפו מנמ"רים ומנהלים בכירים בהיי-טק וב-IT כחברי נבחרת. אנשים ומחשבים מלווים את הנבחרת עד היום.

כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, מאמן זו השנה השביעית ברציפות את חברי הנבחרת לקראת מרוץ המכשולים הקשוח בסקוטלנד המכונה טאף מאדר (Tough Mudder), ולצד זה מוביל את גיוס התרומות למען הקמת גני חלומות – גנים טיפוליים ייעודיים לילדים החולים בסרטן, המוקמים על ידי גדולים מהחיים.

אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, בין חוטי חשמל של 10,000 וולט בתחרות טאף מאדר.

אלון כהן, מנכ"ל פרינטר סנטר, בין חוטי חשמל של 10,000 וולט בתחרות טאף מאדר. צילום: גילי חנוך

גני חלומות לילדים חולי סרטן

בשבע שנות פעילות הנבחרת אותה מוביל ומאמן כהן, גייסה הנבחרת למעלה מ-8 מיליון שקל, כאשר רק בשנתיים האחרונות גייסו חבריה הנבחרת למעלה מ-4 מיליון שקל לטובת המיזם החשוב.

בשנה שעברה נחנך גן חלומות בב"ש, כאשר רוב התרומות הגיעו מפעילות חברי הנבחרת.

הנבחרת הנוכחית, אשר תצא לתחרות טאף מאדר בסקוטלנד ביולי, פועלת כיום למימון הקמת גן חלומות רב-לאומי בירושלים. מעבר לכך פועלים חברי הנבחרת לאורך השנה למען הילדים באמצעות פרויקט מנטורינג שמבצעים החברים עם צעירים וצעירות אשר החלימו מסרטן, מלווים חניכים בקייטנה של גדולים מהחיים, ועוד.

לדברי כהן, "אני שמח על הבחירה כמאמן של המדינה, אשר תסייע לנו להגביר מודעות למטרה החשובה ולהקל על גיוס התרומות. הזכיה בתואר המאמן של המדינה נובעת בראש ובראשונה הודות להתגייסות של כל אחד ואחת מחברי הנבחרת לאורך השנים – אנשים עסוקים, אשר משקיעים שעות רבות בגיוס תרומות, בהתנדבות למען העמותה, בפרויקט מנטורינג לצעירים המחלימים מסרטן, וכמובן – באימונים, ריצה וקרוספיט לקראת תחרות טאף מאדר".

כהן הוסיף: "הפעילות שלנו מאוד ייחודית בישראל ובעולם. גדולים מהחיים הם העמותה היחידה שיש לה נבחרת, אשר חבריה מחויבים לגיוס חסויות ותרומות לצד פעילות ספורטיבית אתגרית. אנו לא נפסיק לרוץ ולהתרים עד אשר יהיו גני חלומות נגישים לכל ילד וילדה חולים בסרטן בישראל". 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים