אקורייט תשווק ותפיץ את מוצרי סטארברסט בישראל

במסגרת הייצוג תציע אקורייט מקבוצת UCL שירותי וירטואליזציה של נתונים ללקוחותיה

יוסי רודריק, מנכ"ל קבוצת UCL.

חברת אקורייט (aQurate), מקבוצת UCL, תפיץ בישראל את שירותי חברת סטארברסט (Starburst). 

aQurate היא נציגתם בישראל של החברות Talend, Trifacta HVR וכעת גם של סטארברסט, לניהול ואינטגרציית נתונים, ותציע מעתה גם שכבה וירטואלית של נתונים ללקוחותיה, עם החתימה על הסכם הייצוג החדש.

יוסי רודריק, מנכ"ל קבוצת UCL, מסר כי: "מצאנו ב-סטארברסט מוצר משלים וחיוני לניהול נתונים חכם בארגונים. הזמן בו ניתן להפיק תובנות מהמידע הנצבר בבסיסי הנתונים של ארגונים מתקצר משמעותית ויכולת התגובה של ארגונים מתקצרת בהתאם. בעידן בו ארגון נדרש להגיב במהירות וביעילות, המנוע של סטארברסט הוא הכרחי".

מה עושה הפלטפורמה של סטארברסט?

לדברי החברה, סטארברסט מציעה פלטפורמה מבוססת טכנולוגיית Data Mesh, המאפשרת שליפה של נתונים מבוזרים מכל מסד נתונים. מדובר במנוע מהיר ויעיל המבצע שאילתות ומאפשר ניתוח נתונים מיידי, ללא צורך בביצוע תהליכי ETL וריכוז הנתונים במקום אחד. בגישה זו, במקום לרכז את כל הדטה בסילו גדול אחד, מותירים אותו מפוצל היכן שהוא נמצא ממילא. במקביל מייצרים פלטפורמה מרכזית שדרכה מתבצעות השאילתות, והיא יודעת לגשת לכלל מאגרי הדטה לשם איסוף וניתוח. לא צריך יותר להעתיק ולשכפל ולבצע טרנספורמציה למידע. אפשר לתשאל בקבועי זמן אפקטיביים בהרבה, ולשלב בתשובות גם דטה עדכני שחונה מחוץ ל-Warehouse.

המנוע חוסך שכפול והעברת נתונים בכך שהוא יוצר שכבה וירטואלית לצריכת המידע, כך שלאנליסטים ומערכות המידע בארגון יש נגישות לדטה מכל הפלטפורמות במקום אחד, בין אם הן בענן או בבסיסי נתונים אחרים. ניתן להפעיל שאילתות במהירות בין מקורות שונים ובגדלים שונים מ-petabytes ועד exabytes ובמקביל. 

בנוסף, הפלטפורמה בעלת תצורה קלה, מאפשרת פריסה הן בענן והן לוקאלית, ניטור מתקדם ותמיכה ב-40+ סוגי קישורים ארגוניים. כמו כן, רק האנשים המורשים יכולים לגשת לנתונים הרלוונטיים עבורם. כך נחסכים העיכובים והעלויות הכרוכים בבניית ETL. סוגיית ההרשאות נפתרת, כי אפשר להחיל את כל האלמנטים על הפלטפורמה המרכזית ואין צורך לסווג את הדטה המאוחסן עצמו. שיטת ה-Mesh הדטה (כולל עלויות האחסון) לא רק זולה יותר, אלא גם עדכנית ונגישה לצרכנים השונים שאותם היא נועדה לשמש מלכתחילה. לכן ה-ROI משתפר דרמטית.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים