מטריקס תייצג בישראל בבלעדיות את קונטרסט סקיוריטי האמריקנית

מטריקס תשווק ותטמיע בארץ את פלטפורמת אבטחת היישומים של קונטרסט סקיוריטי, שמבטיחה לספק מענה הוליסטי לבדיקות אבטחת מידע למפתחים ואנשי סקיוריטי בכל שלבי מחזור החיים של הפיתוח ועד הייצור

מימין לשמאל: אסף קויתי, מנכ"ל מטריקס DevOps; רם יוניש, ממייסדי קלאודאסנס, הנמצאת בבעלות קונטרסט סקיוריטי.

חברת קונטרסט סקיוריטי (Contrast Security), המספקת פתרונות לאבטחת יישומים בתהליכי הפיתוח, חתמה לאחרונה על הסכם ייצוג ראשון ובלעדי בישראל עם מטריקס DevOps, המספקת כלים, ייעוץ ואינטגרציה לתהליכים ארגוניים מקצה לקצה.

במסגרת ההסכם, מטריקס תשווק ותטמיע בישראל את פלטפורמת אבטחת היישומים של קונטרסט סקיוריטי, המבטיחה לספק מענה הוליסטי לבדיקות אבטחת מידע למפתחים ואנשי סקיוריטי (appsec) בכל שלבי מחזור החיים של הפיתוח ועד הייצור.

הסכם הייצוג בארץ מתרחש במקביל לצמיחת מרכז הפיתוח של קונטרסט בישראל, ולאור החלטה אסטרטגית שהתקבלה בחברה להגדיל את הפעילות בצורה נרחבת בשוק הישראלי. בתוך כך, לפי הודעת החברות לתקשורת, "מטריקס נבחרה בשל היותה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום, עם היכרות חזקה של השוק המקומי ויכולת להוביל את החדרת הפתרון החדש בצורה יעילה ואפקטיבית. הבחירה במטריקס מסמלת את כוונתה האסטרטגית של קונטרסט סקיוריטי להשקיע משאבים רבים בשוק הישראלי, בו היא מזהה פוטנציאל עסקי משמעותי".

קהל היעד הרלוונטי לשימוש בפתרונות של קונטרסט מורכב ממנהלי אבטחת מידע, מנהלי DevOps ומנהלי פיתוח בארגוני IT וחברות היי-טק, הנדרשים להטמיע פתרונות אבטחת מידע כחלק מהאוטומציה של תהליך שחרור הגרסאות מהפיתוח לייצור בסביבות מודרניות.

קונטרסט סקיוריטי מעסיקה כיום כ-400 עובדים, מהם כ-25 בישראל, עם כ-400 לקוחות מעולמות הפיננסיים, הריטייל, פרמצבטיקה, תוכנה, ממשל ואחרים. החברה נבחרה כאחת מחברות התוכנה הצומחות בארה"ב בדו"ח FAST 500 של דלויט ל-2021.

פתרונות פיתוח ואוטומציה של תהליכי פיתוח

רם יוניש, ממייסדי קלאודאסנס (CloudEssence), שנמכרה לקונטרסט סקיוריטי לפני כשנה, ומנהל את פעילות החברה היום בישראל, התייחס להסכם הייצוג החדש ואמר: "בעולם שבו יש עליה משמעותית בסיכון להתקפות סייבר בשרשראות האספקה של פיתוח התוכנה, ובמקביל קיימת חשיבות גבוהה לפיתוח זריז ושחרור מהיר של גרסאות, מונחת יותר ויותר אחריות על המפתחים עצמם בנוגע לאיכות הקוד. בהתאם לכך, ארגוני פיתוח נדרשים לשלב בדיקות אבטחת מידע כחלק מהאוטומציה של תהליך הפיתוח ושחרור גרסאות לייצור, ולא כשלב נפרד ובלתי תלוי. היכולת וההיכרות של מטריקס DevOps עם לקוחות בתחום הפיתוח והאוטומציה של תהליכי פיתוח, משתלבת מצוין עם הפתרונות של קונטרסט סקיוריטי. אני משוכנע שיחד נדע להביא לשוק הישראלי משהו חדש וייחודי, המותאם לסביבות הפיתוח המודרניות ותומך באופן מלא גם בתהליכי המעבר של הארגונים לסביבות ענן.

אסף קויתי, מנכ"ל מטריקס DevOps, אמר: "אנחנו שמחים לצרף לסל השירותים שלנו עוד חברה גלובלית מצליחה ואיכותית כמו קונטרסט סקיוריטי, המשלימה באופן סינרגטי את היצע השירותים שלנו ומאפשרת מתן פתרון הוליסטי לאורך ולרוחב כל השוק הישראלי, בצורה מקצועית ויעילה. יחד עם קונטרסט נביא לחברות הישראליות בשורה חדשה של טכנולוגיות אבטחת מידע חדשניות שיקלו את חייהם של הרבה מאוד ארגונים שחיפשו מענה אבטחתי מדויק לצרכיהם".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים