איסטרוניקס תשווק את מוצרי BBT.live

הטכנולוגיה שפיתחה BBT מאפשרת קישורית רחבת פס על טווח מאובטח בין משרדים, סניפים, ומשרדי בית מרוחקים

איסטרוניקס ובי טכנולוגיות בפס רחב (BBT.live) חתמו על הסכם שיתוף פעולה לאספקת פתרונות תקשורת מאובטחת המבוססת על תשתיות ענן. איסטרוניקס תספק את יחידות הקצה וכן שירותי אינטגרציה ופתרונות turn key , ו-BBT תספק במודל SaaS את הטכנולוגיה הייחודית שפיתחה, המבוססת על טכנולוגיית SASE/SD-WAN. במסגרת הסכם זה, החברות יפעלו יחד לשיווק הפתרון ולהטמעתו וכן בתמיכת הלקוחות.

BBT.live פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך, המשנה את הדרך שבה ספקי התקשורת מעניקים שירות לקוחותיהם במגוון תחומים, כגון העברת נתונים בזמן אמת בין הסניפים שלהם בעזרת תקשורת לסביבת הענן, בכמות ובאיכות הדרושים למשרדים מבוזרים תוך כדי שמירה קפדנית על אבטחת מידע. BBT.live מגשרת על הפער הקיים בין הצורך בתקשורת מהירה ומאובטחת, תשתית טכנולוגית חדשנית ודרישות השוק החדשות לבין היכולת של ספקיות התקשורת לספק שירות איכותי, רווחי וקל לתפעול.

המוצר של BBT.live הינו פלטפורמת תוכנה, המאפשרת קישורית רחבת פס על טווח מאובטח בין משרדים, סניפים, ומשרדי בית מרוחקים. התוכנה מאפשרת לנותני שירותים ומפעילי תקשורת לחסוך בעלויות, להעלות את איכות הקישוריות ולשפר את רמת האבטחה ואת חוויית המשתמש. התוכנה מבוססת על טכנולוגיה שמאפשרת יצירת רשת פרטית מוצפנת בצורה אוטומטית על גבי תשתיות שונות, ציבוריות, כגון אינטרנט, סלולר וקווים ייעודיים. בנוסף, הפלטפורמה כוללת מערכת בינה מלאכותית, המסייעת בקבלת החלטות חכמות בצורה דינמית בנוגע לניתוב המידע, ניצול הרשת ועוד. המערכת מנוהלת בשליטה מרכזית בענן, משם ניתן לקבוע את מדיניות הניתובים, הפצת המידע בהתאם למדיניות הארגון, לתכנן, ליישם ולנטר את המערכת. מערכת הניהול היא חלק מרכזי במוצר, ומאפשרת שליטה ובקרה טובים בהרבה בהשוואה לפתרונות המסורתיים.

"אנו שמחים להשיק את שיתוף הפעולה עם חברת “BBT, אמר דורון איתן, מנהל רכיבים ומערכות משובצות באיסטרוניקס, "כחברה המייצגת את מיטב יצרניות הציוד בעולם ובעלי ניסיון רב באינטגרציה בהטמעה, אנו מביאים לשוק פתרון חדשני, אשר ישנה את אופן אספקת שירותי תקשורת, תוך כדי  שילוב הטכנולוגיה של BBT במוצרי אינטל (Intel), לנובו (Lenovo) ואדוונטק (Advantech) שאנו מפיצים".

"אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם איסטרוניקס", ציין משה לוינסון, מקים ומנכ"ל BBT. "הסינרגיה בין שתי החברות תאפשר לנו לפתוח את השוק לפתרונות חדשניים, המביאים ערך ללקוחות הסופיים ולספקיות השירות כאחד".

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים