מטריקס תייצג את פתרונות רוקוול אוטומיישן בישראל

רוקוול אוטומיישן מספקת שירותי אוטומציה ו-IT למערכות ייצור, שמצטרפים לפתרונות שמטריקס מייצגת ומציעה לארגונים בארץ

אריאל לסרי, מנהל פעילות ישראל ברוקוול אוטומיישן.

עוד חברה מצטרפת לרשימת החברות שמטריקס מייצגת אותן בישראל: הפעם זו רוקוול אוטומיישן, שמספקת שירותי אוטומציה ו-IT למערכות ייצור. במסגרת ההסכם שנחתם בין שתי החברות, חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס תהיה אחראית על הפצת, שיווק והטמעת פתרונות התוכנה של רוקוול אוטומיישן בארץ.

היצע הפתרונות של רוקוול אוטומיישן תומך בחברות ברחבי העולם במסע הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהן. מדובר בפתרונות בעולמות אבטחת המידע והסייבר, הטכנולוגיה התפעולית (OT), החדשנות לתעשייה, המעבר לענן, ניהול תחזוקה ממוחשבת ופתרונות אוטומציה. הצוותים של שתי החברות יציעו אותם, בנוסף לפתרונות האחרים של מטריקס והחברות שהיא מייצגת בישראל.

אריאל לסרי, מנהל פעילות ישראל ברוקוול אוטומיישן, אמר כי "ההצטרפות של מטריקס למסע שלנו היא אבן דרך חשובה, שתניב לנו ערך רב. השותפות חשובה לנו ותאיץ את הצמיחה העסקית של רוקוול בישראל".

ירון רז, סמנכ"ל בכיר במטריקס.

ירון רז, סמנכ"ל בכיר במטריקס. צילום: יח"צ

ירון רז, סמנכ"ל בכיר במטריקס, אמר כי "כבר יותר מ-20 שנים שאנחנו פועלים על מנת לספק לשוק הישראלי פתרונות תוכנה, ולסייע למגזרים השונים להתקדם לעבר תעשייה חכמה ומשולבת תוכנה. השותפות עם רוקוול אוטומיישן תסייע לנו להמשיך להעניק לחברות בשוק הישראלי מענה איכותי ומותאם. אין לי ספק שהפעילות, שקורמת עור וגידים בימים אלה, טומנת בחובה שיתוף פעולה פורה, שילך ויתעצם, ושלל הזדמנויות חדשות".

 

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים