מלם-תים הטמיעה פתרון ERP של מיקרוסופט ב-888; ההיקף הכספי: כשני מיליון שקלים

במסגרת הפרויקט ביצעה מלם-תים יישום מלא של מערכת ERP משולבת מסוגDynamix AX ו-Dynamix CRM ● הוא כלל את המודולים פיננסים ורכש, HR, ושותפים עסקיים ● רונית ליניק, מנהלת אגף פרויקטים ייעודיים במלם-תים: "888 הוכיחו את עצמם כ-Early Adaptor אמיתי - לקוח המקפיד להיות תמיד בחזית הקדמה הטכנולוגית ומוכן להיות הראשון להטמיע פתרונות חדשים

הרווח הנקי בצמיחה. מלם-תים

מלם-תים הטמיעה מערכת ERP של מיקרוסופט (Microsoft) ב-888, חברת הימורים מקוונים מהגדולות בעולם. הפתרון משרת כ-300 משתמשים בפריסה גלובלית, וכולל את עובדי החברה, מנהלים בדרג ביניים ומנהלים בכירים. היקפו הכספי שך הפרויקט מוערך בכשני מיליון שקלים.

במסגרת הפרויקט ביצעה מלם-תים יישום מלא של מערכת ERP משולבת מסוגDynamix AX  ו-Dynamix CRM. התהליך כלל את כל שלבי האפיון, ההתאמה, הפיתוח, ההתקנה, ההטמעה והדרכת המשתמשים במספר מדינות. בנוסף, כלל הפרויקט יישום של מגוון מודולים: פיננסים ורכש, HR, ושותפים עסקיים. היישום הינו ברמת Back Office ו-Front מול השותפים העסקיים.

רונית ליניק, מנהלת אגף פרויקטים ייעודיים במלם-תים: "פרויקט זה הינו למעשה יישום ראשון בארץ של מערכת ה-AX בחברה גלובלית גדולה. אין ספק ש-888 הוכיחו את עצמם כ-Early Adaptor אמיתי – לקוח המקפיד להיות תמיד בחזית הקדמה הטכנולוגית ומוכן להיות הראשון להטמיע פתרונות חדשים, וכך להרוויח את הערכים המוספים הגלומים בהטמעה מסוג זה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים