תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » ירון סעדתי, סמנכ״ל המכירות של דורקום, עוזב את תפקידו
ירון סעדתי, סמנכ"ל המכירות של דורקום. צילום: יח"צ

ירון סעדתי, סמנכ״ל המכירות של דורקום, עוזב את תפקידו

סעדתי עוזב את חברת המחשוב הוותיקה לאחר שעבד בה במשך 18 שנים ● הוא אמר לאנשים ומחשבים שהוא "מיצה את הפוטנציאל של דורקום ומעוניין לפנות לדרך חדשה"

מאת 27 באפריל 2021, 14:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ירון סעדתי, סמנכ״ל המכירות של חברת המחשוב הוותיקה דורקום, עזב באחרונה את החברה, לאחר שעבד בה במשך 18 שנים. הוא אמר לאנשים ומחשבים כי הוא "מיצה את הפוטנציאל של דורקום ומעוניין לפנות לדרך חדשה". סעדתי לא מסר לאן.

דורקום הוקמה ב-1982 ומציעה פתרונות מחשוב לארגוני אנטרפרייז, לרבות למגזר הממשלתי ולתעשייה הביטחונית. ב-2010 נרכש חלק מפעילותה על ידי אמת מחשוב, והיא מהווה חברה עצמאית בה. כיום מעסיקה החברה כ-90 עובדים והמטה המרכזי שלה ממוקם בפתח תקווה.

סעדתי התחיל את עבודתו בדורקום ב-2003. במשך השנים הוא פתח את הסניף של החברה בחיפה וניהל אותו במשך שלוש שנים. לאחר מכן הוא מונה לסמנכ״ל המכירות של דורקום – תפקיד שאותו חדל באחרונה מלמלא, כאמור.

במהלך עבודתו סעדתי סייע להפוך את דורקום מחברה שעסקה בעיקר במכירת מחשוב אישי לכזו שמוכרת פתרונות מקצה לקצה, לרבות חומרה, תוכנה ושירותים מקצועיים. בין הלקוחות שלה נמצאים חברות אנטרפרייז בתחומי ה-OEM, ההיי-טק, לקוחות מוסדיים וממשלתיים וחברות קמעונאיות. דורקום אף זכתה בכמה מכרזים של החשב הכללי במשרד האוצר.

ירון סעדתי, סמנכ״ל המכירות של דורקום, עוזב את תפקידו Reviewed by on . ירון סעדתי, סמנכ״ל המכירות של חברת המחשוב הוותיקה דורקום, עזב באחרונה את החברה, לאחר שעבד בה במשך 18 שנים. הוא אמר לאנשים ומחשבים כי הוא "מיצה את הפוטנציאל של ד ירון סעדתי, סמנכ״ל המכירות של חברת המחשוב הוותיקה דורקום, עזב באחרונה את החברה, לאחר שעבד בה במשך 18 שנים. הוא אמר לאנשים ומחשבים כי הוא "מיצה את הפוטנציאל של ד Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    אלון

    בקיצור פיטרו אותך כי לא עמדת ביעדי המכירות של החברה ??,

  • Avatar

    משה

    בקיצור פיטרו אותך ?

הגיבו