תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » דיווחים: מחשבים עם Chrome OS של גוגל יגיעו לחנויות "בשלהי הסתיו"

דיווחים: מחשבים עם Chrome OS של גוגל יגיעו לחנויות "בשלהי הסתיו"

מערכת ההפעלה החדשה תותקן על גבי מחשבי Netbook או מכשירים אחרים ● הדברים תואמים דיווחים קודמים, שלפיהם בכוונת גוגל להשיק את מערכת ההפעלה החדשה במחצית השנייה של 2010, לקראת עונת הקניות של החגים

מאת 3 ביוני 2010, 11:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סונדר פיצ'יי, סגן נשיא לניהול מוצר בגוגל (Google) ומנהל הפרויקט של מערכת ההפעלה Chrome OS, אמר לעיתונאים בוועידת Computex שנערכת בטייוואן, כי מחשבי Netbook או מכשירים אחרים עם מערכת ההפעלה החדשה יושקו "בשלהי הסתיו" של השנה הנוכחית.

בעבר דווח, כי בכוונת גוגל להשיק את מערכת ההפעלה החדשה במחצית השנייה של 2010, לקראת עונת הקניות של החגים – כך שהעדכון הנוכחי אינו בגדר הפתעה. אפשר להעריך, כי נראה בחנויות מכשירים המצוידים במערכת ההפעלה החדשה של גוגל בסוף נובמבר או בתחילת דצמבר – שיא עונת הקניות של חגי סוף השנה.

דיווחים: מחשבים עם Chrome OS של גוגל יגיעו לחנויות "בשלהי הסתיו" Reviewed by on . סונדר פיצ'יי, סגן נשיא לניהול מוצר בגוגל (Google) ומנהל הפרויקט של מערכת ההפעלה Chrome OS, אמר לעיתונאים בוועידת Computex שנערכת בטייוואן, כי מחשבי Netbook או מ סונדר פיצ'יי, סגן נשיא לניהול מוצר בגוגל (Google) ומנהל הפרויקט של מערכת ההפעלה Chrome OS, אמר לעיתונאים בוועידת Computex שנערכת בטייוואן, כי מחשבי Netbook או מ Rating:

הגיבו