תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » דלפו לרשת: תמונות Pixel 5a – הטלפון הבא של גוגל
המכשירים האחרונים של גוגל. Pixel 5 ו-Pixel 4a 5G. צילום: גוגל

דלפו לרשת: תמונות Pixel 5a – הטלפון הבא של גוגל

התמונות נחשפו בידי המדליף הידוע איוון בלאס באתר The Voice ● מה ההבדלים הוויזואליים והעיצוביים בהשוואה ל-Pixel 4a?

מאת 24 בפברואר 2021, 15:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תמונות ראשונות של Pixel 5a, מה שאמור להיות הטלפון הבא שגוגל (Google) תשיק בסדרת הטלפונים הפרטית שלה, דלפו לרשת וחשפו את העיצוב שלו באופן מלא.

התמונות, שנחשפו בידי המדליף הידוע איוון בלאס באתר The Voice בו הוא משתמש לאחרונה, מראות שלפחות מבחינת עיצוב הוא לא אמור להציג שינוי גדול מול ה-Pixel 4a אותו הוא אמור להחליף. למעשה הוא אפילו נראה קצת מיושן לעומת מכשירי דור הביניים הנוכחים של יצרניות רבות – עם גוף שלם מפלסטיק ועם שול יחסית עבה למטה, מתחת למסך שטוח לחלוטין.

VOICE has released some image of upcoming google phone #Pixel5a


מסך ה-OLED אמור להיות בגודל של 6.2 אינץ' ברזולוציית +FHD ואין בכך שדרוג לעומת ה-Pixel 4a. מה שצפוי הוא שדרוג של המעבד וכן של חיישני הצילום – אבל גם הפעם יהיו מאחור שתי מצלמות בלבד, עם מערכת מיקוד אוטומטי ומבזק לד שתחומים בתוך בליטה גדולה מאחור, ומעל – חיישן טביעות אצבע.

הטלפון כמובן יתמוך כבר ב-5G ויהיה הראשון ככל הנראה עם Android 12, אבל עדיין לא ברור מתי יגיע לשוק. Pixel 4a הושק באוגוסט 2020, אבל ההערכה היא ש-Pixel 5a יושק מוקדם יותר כדי להשאיר מקום וזמן ל-Pixel 6.

דלפו לרשת: תמונות Pixel 5a – הטלפון הבא של גוגל Reviewed by on . תמונות ראשונות של Pixel 5a, מה שאמור להיות הטלפון הבא שגוגל (Google) תשיק בסדרת הטלפונים הפרטית שלה, דלפו לרשת וחשפו את העיצוב שלו באופן מלא. התמונות, שנחשפו בי תמונות ראשונות של Pixel 5a, מה שאמור להיות הטלפון הבא שגוגל (Google) תשיק בסדרת הטלפונים הפרטית שלה, דלפו לרשת וחשפו את העיצוב שלו באופן מלא. התמונות, שנחשפו בי Rating: 0

תגובות (2)

 • Avatar

  Daniel

  מה זה החיישן טביעת אצבע המיושן הזה מאחור
  לא יודעים שם שזה עבר לקדימה על המסך?

 • Avatar

  גדעון נתנזן

  אני מחכה לפיקסל 6 בכליון עיניים

הגיבו