למרות משבר הקורונה: צ'ק פוינט היכתה את התחזיות

החברה הציגה ברבעון השני גידול של 4% בהכנסות ושל 5% ברווח הנקי ● אחת הסיבות: המעבר המהיר של ארגונים לענן במגפת הקורונה והצורך בפתרונות שיגנו עליהם

צ'ק פוינט

משבר הקורונה לא ממש נותן את אותותיו השליליים על צ'ק פוינט, שסגרה את הרבעון השני של השנה עם עליות – ברווח הנקי ובהכנסות כאחד; כך עולה מהתוצאות שענקית הסייבר הישראלית פרסמה היום (ד').

הנתונים מראים על עלייה של 4% בהכנסות ליותר מחצי מיליארד דולר – 506 מיליון, ועל גידול של כ-5% ברווח הנקי על פי GAAP ל-196 מיליון. בחישוב Non-GAAP הוא גדל בשיעור דומה – ל-225 מיליון. הרווח הנקי למנייה רשם עליות יפות יותר, בשני החישובים: לפי GAAP הוא צמח ב-14% ל-1.38 דולר ושלא לפי GAAP – ב-15% ל-1.58 דולר. הרווח התפעולי רשם עלייה של כ-4%. במהלך הרבעון ביצעה צ'ק פוינט רכישה מחדש לש כ-3.1 מיליון מניות, בסכום כולל של כ-325 מיליון דולר.

התוצאות עקפו את תחזיותהאנליסטים, בעיקר בסעיף ההכנסות: מדובר ב-18 מיליון דולר מעל לתחזיות, שצפו כי הן יגיעו ל-488 מיליון. זהו הרבעון שבו הפער בין הצפי של המומחים לתוצאות בפועל הוא הגדול ביותר בשנים האחרונות.

בצ'ק פוינט ציינו כי במהלך המגפה נרשמו עליות במתקפות על רשתות טכנולוגיות תפעוליות ועל מערכות קריטיות כגון ה-ICS/SCADA – מתקפות שלהן היא, לדבריה, נותנת פתרון.

גיל שויד, מנכ"ל צ'ק פוינט, מסר כי "אנחנו מפרסמים תוצאות כספיות סולידיות – תוצאה של מכירות חזקות, למרות ההשפעה ההולכת ועולה של מגפת הקורונה. המכירות עלו בקטגוריות ובסגמנטים שונים, כולל אבטחת רשת, ענן והפתרון שלנו לנקודות קצה".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים