מידעטק הטמיעה ב-ריאון מערכת ERP של פריוריטי

היקפו הכספי של הפרויקט - שארך כשנה והסתיים באחרונה - מוערך בכשני מיליון שקלים ● חנה שראל, מנכ"לית מידעטק: "היישום היה מאתגר וכלל בין היתר מגוון רחב של מודולים שפיתחנו, שנתנו מענה רחב לצרכי הלקוח, וזאת בלא צורך בהתאמות ייחודיות"

חנה שראל, מנכ"לית מידעטק. צילום: עמרי מירון

מידעטק מבית מטריקס הטמיעה מערכת ERP של פריוריטי (Priority) בחברת ריאון מקבוצת פלסאון, המספקת מוצרי פלסטיק. הפרויקט ארך כשנה והסתיים באחרונה. היקפו הכספי מוערך בכשני מיליון שקלים.

במסגרת הפרויקט מידעטק החליפה את מערכת ה-ERP של אורקל (Oracle) שפעלה בריאון. בימים אלו מידעטק עורכת פרויקט נוסף של הטמעת מערכת פריוריטי בחברת הבת פלסטוקיט.

במסגרת הפרויקט הטמיעה מידעטק את המערכת בכל תהליכי העבודה בחברה, כולל עולמות הרכש, הייצור, ניהול המלאי, כספים, ניהול פרויקטים, בקרות איכות, שירות, תחזוקה ותמחיר. בנוסף, הוטמע מודול WMS  לניהול המלאי והמחסנים בחברה, כולל אפליקציה מתאימה למסופונים, המאפשרת עבודה מעל המערכת. כחלק מההטמעה אף שולבו מודולים מיוחדים שפותחו על ידי מידעטק בצורה אינטגרטיבית למערכת הפריוריטי, וביניהם מודולים לניהול הבטחת האיכות, נסיעות לחו"ל, ניהול עדכוני מהדורות ועוד. פיתוח כלים אלה כלל מגוון ממשקים למערכות חיצוניות, כגון מערכת ה-MES, המשמשת למעקב ותיעוד רצפת הייצור, ואפליקציה לבניית מערכת שעות וניהול משימות ללמידה. הטמעת המודולים הללו מספקת לריאון יכולות בקרה והדמיה.

המערכת שהוטמעה בחברת ריאון משרתת יותר מ-100 משתמשים בחברה: מנהלים, עובדי מטה, אנשי IT, בעלי תפקידי ייצור, מבקרי איכות ועוד.

שקד הלוי, מנמ"ר ריאון, אמר כי "פרויקט החלפת מערכות המחשוב הינו תוצר של בחינת מערכות החברה והתאמתן לשיטות העבודה החדשות בריאון. בשני אתרי הייצור של החברה מתבצעים סוגי פעילות מגוונים שצריכים להיתמך תחת מערכת אחת, גמישה, ובאמצעות אנשי מקצוע זמינים".

לדבריו, "הצורך הגובר לספק מענה מהיר, דינמי ואיכותי לכל שינוי תפעולי שנדרש לבצע, הביא אותנו להבנה כי פריוריטי היא המתאימה ביותר עבורנו. לאורך הפרויקט שמרנו על הרציפות העסקית. נרחיב את המערכת לאזורים נוספים בארגון."

חנה שראל, מנכ"לית מידעטק, הוסיפה כי "היישום היה מאתגר וכלל בין היתר מגוון רחב של מודולים שפיתחנו, שנתנו מענה רחב לצרכי הלקוח, וזאת בלא צורך בהתאמות ייחודיות. כיום מספקת המערכת פתרון גמיש ומותאם לתהליכי העבודה של החברה, מה שמאפשר לה להמשיך ולצמוח בעולמות התוכן בהם היא פועלת. הפרויקט עמד בדרישות, בלוח הזמנים ובתקציב".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים