תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מטריקס התאימה את מערכת ה-ERP תפנית למיחשוב ענן

מטריקס התאימה את מערכת ה-ERP תפנית למיחשוב ענן

מהחברה נמסר, כי ההתאמה החדשה תביא ארגוני SMB, שלהם מיועדת המערכת, לחסוך את עלויות הקמת התשתית למערכת ERP ● אלי ירקוני, מנהל מכירות בחטיבת המערכות העסקיות של מטריקס, דיווח, כי יש כבר התעניינות ביישום מצד מספר גופי SMB

מאת 25 באפריל 2010, 10:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חטיבת המערכות העסקיות של מטריקס התאימה את מערכת ה-ERP תפנית פרי פיתוחה לעבודה במודל מיחשוב ענן. מהחברה נמסר, כי ההתאמה תביא ארגוני SMB לחסוך את עלויות הקמת התשתית למערכת ERP, הכוללות מרכיבים כמו: שרת, בסיס נתונים, מערכות אבטחת מידע ומערכות אחסון וגיבוי ועוד. התקנת מערכת ה-ERP מותאמת הענן של החברה בדטה סנטר של הארגון תתבצע על ידי גישה מאובטחת מרחוק.

אלי ירקוני, מנהל מכירות בחטיבת המערכות העסקיות של מטריקס, דיווח, כי מספר גופי SMB הביעו התעניינות ביישום המערכת במודל הענן.

ממטריקס נמסר, כי תפנית היא מערכת ERP המטפלת במכלול הפעילויות הארגוניות, הכספיות והניהוליות במפעלים, חברות, ארגונים כלכליים וגופים ציבוריים. היא נותנת לארגונים מענה לצרכים השונים שלו, הודות למודולים שהיא מכילה, בהם מודול פיננסי, לוגיסטי, ניהול שירות, ניהול מלאי, ניהול רכש, ייבוא, ניהול תקציב, תכנון תקציב, ניהול רכוש קבוע, ניהול נכסים וניהול ציי רכב. לדברי החברה, תפנית נותנת מענה למגזרים ייעודיים בהתאם לצרכים הספציפיים המאפיינים כל מגזר. על לקוחות תפנית נמנים למעלה מ- 350 מן הארגונים המובילים בישראל.

מטריקס התאימה את מערכת ה-ERP תפנית למיחשוב ענן Reviewed by on . חטיבת המערכות העסקיות של מטריקס התאימה את מערכת ה-ERP תפנית פרי פיתוחה לעבודה במודל מיחשוב ענן. מהחברה נמסר, כי ההתאמה תביא ארגוני SMB לחסוך את עלויות הקמת התשת חטיבת המערכות העסקיות של מטריקס התאימה את מערכת ה-ERP תפנית פרי פיתוחה לעבודה במודל מיחשוב ענן. מהחברה נמסר, כי ההתאמה תביא ארגוני SMB לחסוך את עלויות הקמת התשת Rating:

הגיבו