תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » אריאל סלפטר מונה לסמנכ"ל חטיבת One Commercial Partner במיקרוסופט ישראל
אריאל סלפטר, סמנכ"ל חטיבת ה-One Commercial Partner וחבר הנהלה במיקרוסופט ישראל. צילום: יח"צ

אריאל סלפטר מונה לסמנכ"ל חטיבת One Commercial Partner במיקרוסופט ישראל

במסגרת תפקידו יהיה סלפטר אמון על הקשר של מיקרוסופט עם השותפים העיסקיים, עסקים בינוניים וקטנים וסטארט-אפים

מאת 17 בפברואר 2020, 9:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אריאל סלפטר מונה לסמנכ"ל חטיבת ה-One Commercial Partner וחבר הנהלה במיקרוסופט ישראל. במסגרת תפקידו יוביל סלפטר את שיתוף הפעולה עם כלל שותפי מיקרוסופט, קבוצת הארגונים הבינוניים והקטנים ושיתופי הפעולה עם סטארט-אפים, תוך חיבורם לתכניות פיתוח עסקי משותפות שנשענות על הפריסה העולמית הרחבה של מיקרוסופט והיכולת לחבר את החברות לגופים משמעותיים בעולם בכל תחומי הפעילות.

סלפטר – סלפטר הוא בן 44, נשוי + 4, בעל תואר BSC בהנדסת תוכנה מהמכללה למנהל – מצטרף למיקרוסופט ישראל מחברת המחקר והייעוץ גרטנר, שם כיהן כמנהל אזורי והוביל את פעילות הייעוץ ושיתופי הפעולה עם ארגוני האנטרפייז. לפני כן שימש כמנכ"ל חברת מיקרופוקוס בישראל. קודם לכן ניהל את חטיבת התוכנה של HPE בישראל.

לסמנכ"ל הנכנס ניסיון רב בהובלה של ארגונים טכנולוגיים-עסקיים וייעוץ אסטרטגי במגוון סגמנטים. בתפקידו החדש ייקח סלפטר חלק משמעותי בהובלת האקוסיסטם העסקי של מיקרוסופט בישראל בכלל, ולקראת הקמת ה-Cloud Datacenter Region, הממוקם בישראל, בפרט. כמו כן ייתמקד בהובלת שיתופי פעולה עסקיים עם הסטארט-אפים.

סלפטר: "אני גאה ונרגש להצטרף לחברה בתקופה מרתקת שכזו. תעשיות ומודלים עסקיים משתנים בקצב מסחרר ומייצרים מציאות חדשה. החדשנות בתחומי הענן והביג דטה, עם יכולות אבטחת המידע, מייצרות הזדמנויות עסקיות חדשות לכלל המגזרים השונים ומהווות מרכיב מרכזי במימוש החזון והאסטרטגיה הדיגיטלית שלהן. נבצע השקעות אסטרטגיות כדי להנגיש את כלל פתרונות החברה לשוק המקומי, ביחד עם שותפינו העסקיים הגלובליים והמקומיים על מנת להבטיח לארגונים יתרון עסקי וטכנולוגי".

אריאל סלפטר מונה לסמנכ"ל חטיבת One Commercial Partner במיקרוסופט ישראל Reviewed by on . אריאל סלפטר מונה לסמנכ"ל חטיבת ה-One Commercial Partner וחבר הנהלה במיקרוסופט ישראל. במסגרת תפקידו יוביל סלפטר את שיתוף הפעולה עם כלל שותפי מיקרוסופט, קבוצת האר אריאל סלפטר מונה לסמנכ"ל חטיבת ה-One Commercial Partner וחבר הנהלה במיקרוסופט ישראל. במסגרת תפקידו יוביל סלפטר את שיתוף הפעולה עם כלל שותפי מיקרוסופט, קבוצת האר Rating: 0

הגיבו