ראשי ערים ובכירי השלטון המקומי על במה אחת בכנס ערים חכמות

בכירי השלטון המקומי שישתתפו באירוע יספרו על אסטרטגיית החדשנות שלהם, כפי שהם מיישמים בעירם; כיצד הם רותמים את הטכנולוגיה לטובת יישום התכניות להפיכת עיר לעיר דיגיטלית; ומהן התכניות לשנת 2020

כנס ותערוכת ערים חכמות

שמונה ראשי ערים, סגנים ובכירים בשלטון המקומי ישתתפו מחר (ב'), בפאנל המרכזי של חדשנות וערים דיגיטליות במרכז הכנסים אווניו. הפאנל יהיה האירוע המרכזי בכנס ובתערוכ ערים חכמות השנתיים, הנערכים זו השנה ה-11 ברציפות, על ידי אנשים ומחשבים, בשיתוף עם פורום המנמ"רים בשלטון המקומי, בראשותה של ליאורה שכטר, יו"ר הפורום ומנמ"רית עיריית תל אביב יפו.

 בין ראשי הערים שישתתפו: חיים ברוידא, ראש עיריית רעננה, ניסן בן חמו, ראש עיריית ערד, בני ביטון, ראש עיריית דימונה, ליעד אילני, מ"מ ראש עיריית רמת גן, עופרה בל, סגנית ראש עיריית הרצליה, רמי סידיס, מ"מ מנכ"ל המרכז לשלטון המקומי, סיגל וייצמן, חברת מועצת עיריית ת"א, ואחראית על החדשנות, ואור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה. לחלק מהמשתתפים זו תהיה הופעה ראשונה, מאז שנבחרו לתפקיד בבחירות לרשויות המקומיות בשנה שעברה.

בפאנל, בהנחיית יהודה קונפורטס, עורך ראשי, אנשים ומחשבים, ושכטר, יו"ר פורום המנמ"רים בשלטון המקומי, יספרו בכירי השלטון המקומי על אסטרטגיית החדשנות שלהם, כפי שהם מיישמים בעיר שלהם; כיצד הם רותמים את הטכנולוגיה לטובת יישום התכניות להפיכת עיר לעיר דיגיטלית; ומהן התכניות לשנת 2020.

כנס ותערוכת ערים חכמות

כנס ותערוכת ערים חכמות

דוברת בכירה נוספת שתהיה בכנס היא מיטל להבי, סגנית ראש עיריית ת"א יפו, ואחראית על תיק התחבורה בעיר ת"א.

אורחת הכבוד שתפתח את הכנס היא השופטת בדימוס נילי ארד, נשיאת בית הדין לעבודה לשעבר, ויו"ר עמותת שקיפות בינלאומית ישראל. ארד תדבר בין היתר על מדד השקיפות של הרשויות המקומיות, שפורסם בחודש שעבר. במדד זה קיבלו שמונה ערים ציון גבוה ביותר, לאחר שעמדו בשורה של קריטריונים שנבדקו על ידי העמותה – חלק מראשי רשויות אלו, ישתתפו בפאנל מחר.

במסגרת הכנס יוכרז הסטארט-אפ הנבחר לשנת 2019, זוכה תחרות שנתית לבחירת החברות המצטיינות בתחום ערים חכמות. החברה שתוכרז עלתה לשלב הסופי מתוך כ-30 חברות שניגשו לתחרות, ונבחרו על ידי צוות של שופטים מקצועיים ובלתי תלויים. הפרס הראשון לחברה שתוכרז, הוא שלושה כרטיסי כניסה לכנס ותערוכת ערים חכמות הבינלאומית, שתיערך בנובמבר 2020 בברצלונה, מתנת נציגות ישראל של מרכז הירידים פירה, שמארח את התערוכה. הפרס הוא בשווי מאות יורו.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים