תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » נפתח כנס הלקוחות השנתי של AWS
AWS

נפתח כנס הלקוחות השנתי של AWS

כנס הלקוחות השנתי של ענקית הענן - AWS Re:Invent 2019 שמו - נפתח אתמול (ב') בלאס וגאס ● מערכת אנשים ומחשבים תדווח ממנו על ההתפתחויות האחרונות בשוק הענן שמגיעות מכיוונה של אמזון

מאת 3 בדצמבר 2019, 10:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

AWS Re:Invent 2019, כנס הלקוחות השנתי של ענקית הענן, נפתח אתמול (ב') בלאס וגאס.

בשנה שעברה הכנס התקיים בשמונה אתרים בעיר ההימורים, בהשתתפות כ-50,000 לקוחות החברה ושותפיה העסקיים. אז, בין הנושאים שנדונו על הפרק היו שירות חדש, מבוסס בלוקצ'יין, לימוד מכונה, ופלטפורמות נתונים לווייניים.

כנס הלקוחות השנתי של ענקית הענן - AWS Re:Invent 2019

כנס הלקוחות השנתי של ענקית הענן – AWS Re:Invent 2019

AWS היא הספקית המובילה של שירותי ענן ציבוריים, אך למרות זאת, היא אינה יכולה להרשות לעצמה לנוח על זרי הדפנה, שכן יריבותיה פועלות רבות בתחום. כך, בשנה החולפת מיקרוסופט השקיעה רבות בפלטפורמת הענן שלה, עם שורה של רכישות לשירותי הגירה, בעוד שיבמ שינתה את המיקוד העסקי שלה עם רכישת הענק, ב-34 מיליארד דולרים, של רד האט. גוגל משקיעה אף היא משאבים רבים בפלטפורמת הענן שלה, עד שאנליסטים ציינו כי הדבר פוגע ברווחי חברת האם שלה, אלפבית.

בחודש שעבר פרסמה חברת המחקר פורסטר דו"ח חדש, לפיו ב-2020, יבמ ואורקל יפסיקו לנסות לנצח במלחמות הענן נגד הענקיות השולטות בשוק, ובראשן AWS. על פי הדו"ח של חברת המחקר, שוק תשתיות הענן עומד על 75.4 מיליארד דולרים, וארבע שחקניות מרכזיות – AWS, מיקרוסופט, גוגל ועליבאבא – אוחזות בנתח שוק של 75% ממנו.

אנדי ג'סי, מנכ"ל ענקית הענן, צפוי לשאת דברים פעמיים. היום (ג') הוא יעביר את המצגת העיקרית שלו, ואילו מחר (ד') הוא ישוחח "על האח", עם דאג יום, מנהל ערוצים ובריתות ראשי בחברה. ביום ה' דובר המפתח יהיה ד"ר וורנר ווגלס, ה-CTO של אמזון.

מערכת אנשים ומחשבים תדווח מן האירוע.

נפתח כנס הלקוחות השנתי של AWS Reviewed by on . AWS Re:Invent 2019, כנס הלקוחות השנתי של ענקית הענן, נפתח אתמול (ב') בלאס וגאס. בשנה שעברה הכנס התקיים בשמונה אתרים בעיר ההימורים, בהשתתפות כ-50,000 לקוחות החבר AWS Re:Invent 2019, כנס הלקוחות השנתי של ענקית הענן, נפתח אתמול (ב') בלאס וגאס. בשנה שעברה הכנס התקיים בשמונה אתרים בעיר ההימורים, בהשתתפות כ-50,000 לקוחות החבר Rating: 0

הגיבו