תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » גרטנר: תקציבי ה-IT העולמי השנה שטוחים – יגדלו ב-2020
גרטנר

גרטנר: תקציבי ה-IT העולמי השנה שטוחים – יגדלו ב-2020

הוצאות ה-IT העולמיות יעמדו השנה על 3.7 טריליון דולרים - עלייה מזערית של 0.4% לעומת 2018, כך על פי תחזית חדשה של חברת המחקר ● זו התחזית הנמוכה ביותר שגרטנר הנפיקה השנה ● ההתאוששות תגיע ב-2020

מאת 3 בנובמבר 2019, 10:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הוצאות ה-IT העולמיות צפויות לעמוד השנה על 3.7 טריליון דולרים, נתון המשקף עלייה מזערית של 0.4% לעומת 2018, כך על פי תחזית חדשה של גרטנר. זו התחזית הנמוכה ביותר שחברת המחקר הנפיקה השנה.

ההוצאות העולמיות על IT צפויות להתאושש בשנת 2020 עם צמיחה צפויה של 3.7%, בעיקר בשל גידול שצפוי ברכישת תוכנה על ידי ארגונים.

הוצאות ה-IT - שטוחות ב-2019. צילום אילוסטרציה: BigStock

הוצאות ה-IT – שטוחות ב-2019. צילום אילוסטרציה: BigStock

לדברי ג'ון-דייוויד לבלוק, סגן נשיא למחקר בגרטנר, "ההאטה בהוצאות ה-IT בשנת 2019 לא צפויה להימשך בשנת 2020, למרות החשש ממיתון".

על פי חברת המחקר, הסביבה הגיאו-פוליטית המורכבת של ימינו דחפה את תחום ההלימה לרגולציות לראש סדרי העדיפות בעולם המחשוב של הארגונים. סך ההוצאות לאבטחת מידע בארגונים בעולם גדל ב-10.5% השנה. אבטחת מידע והגנת הסייבר בסביבות ענן צפויות לגדול ב-41.2% בחמש השנים הבאות.

"הגידול בהוצאות האבטחה לא קשור רק לצורך להרחיק את ה'רעים' מהארגון", אמר לבלוק, "מדובר גם בצורך ההולך וגדל, להיות בהלימה רגולטורית לתעריפים ולמדיניות סחר, לזכויות של קניין רוחני, ואפילו עם התקנות וחוקי הפרטיות המרובים, שלעתים הם חופפים".

למרות שמלחמת הסחר בין ארה"ב לסין משפיעה בעקיפין גם על תעריפי המחשוב, צפויות הוצאות ה-IT בארה"ב לגדול ב-3.5% השנה, ואילו הוצאות ה-IT בסין צפויות לגדול רק ב-0.1%. "מלחמת הסחר עדיין אינה משפיעה ישירות על הוצאות ה-IT", ציין לבלוק, "אם המלחמה תגיע לרכיבי מחשוב, דוגמת מחשבים ניידים וטלפונים ניידים, סביר להניח שנראה כי היצרנים משנים את מסלולי האספקה ​שלהם. זאת, ​כדי למזער עלויות ולייצר את הטכנולוגיה שלהם מחוץ לסין".

גרטנר: תקציבי ה-IT העולמי השנה שטוחים – יגדלו ב-2020 Reviewed by on . הוצאות ה-IT העולמיות צפויות לעמוד השנה על 3.7 טריליון דולרים, נתון המשקף עלייה מזערית של 0.4% לעומת 2018, כך על פי תחזית חדשה של גרטנר. זו התחזית הנמוכה ביותר ש הוצאות ה-IT העולמיות צפויות לעמוד השנה על 3.7 טריליון דולרים, נתון המשקף עלייה מזערית של 0.4% לעומת 2018, כך על פי תחזית חדשה של גרטנר. זו התחזית הנמוכה ביותר ש Rating: 0

הגיבו