אקזיט: פורטינט רוכשת את אינסיילו הישראלית בעשרות מיליוני דולרים

הנרכשת מציעה פתרון לאבטחת נקודות קצה, שמתמקד בשניים מהאיומים הבולטים ביותר: שיבוש נתונים וגניבת מידע ● עד כה גייסה החברה 58 מיליון דולר

נרכשת. אינסיילו

עוד אקזיט באומת הסייבר: פורטינט הודיעה היום (ב') כי רכשה את אינסיילו, חברה שמקורה בישראל, שמתמחה באבטחה מתקדמת של נקודות קצה. סכום העסקה לא נמסר, אולם על פי ההערכות מדובר בעשרות מיליוני דולרים. עד כה היא גייסה 58 מיליון דולר מקרנות כגון ויולה ונצ'רס ו-OG Tech של אייל עופר.

אינסיילו נוסדה לפני חמש שנים על ידי רועי קתמור, המשמש כמנכ"ל החברה; אודי יאבו, סמנכ"ל הטכנולוגיות; תומר ביטון, סמנכ"ל המחקר; ועידו קלזון, סמנכ"ל ההנדסה. היא מעסיקה עשרות עובדים במרכזים שלה בתל אביב ובסן פרנסיסקו.

בפורטינט אומרים כי המערכת של אינסיילו תחזק את מערכת פתרונות הסייבר שהיא מציעה. המוצר מתמקד בשניים מהאיומים הבולטים על ארגונים: שיבוש נתונים וגניבת מידע. הוא מספק לארגונים הגנה אוטומטית ובזמן אמת על נקודות קצה מפני מתקפות סייבר, ובהן נוזקות וכופרות, ומטפל בהן גם לאחר קרות האירוע. החברה מספקת לארגונים נראות והתראות, וכן אנטי וירוס, פלטפורמה לשליטה על תקשורת בין אפליקציות. מדובר בפלטפורמה שעובדת בענן או בחצר הארגון עצמו, ומתאימה למערכות Windows, לינוקס ו-macOS. כמו כן, היא כוללת אבטחה של רכיבי אינטרנט של הדברים, באמצעות בקרת גישה משולבת ופונקציות לאבטחת נקודות קצה.

קתמור אמר כי "אינסיילו תשלב את הגישה מוגנת הפטנט שלה בתחום ההגנה המתקדמת על נקודות קצה, זיהוי, מניעה ותגובה לאיומים בפורטפוליו האבטחה של פורטינט".

לדברי קן קסי, מייסד, יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל פורטינט, "עם הפיכת ארגונים עסקיים למרושתים יותר והתרחבות הפעילות הדיגיטלית – החל מהענן ועד למחשוב נקודות הקצה ולאינטרנט של הדברים, אפשרויות התקיפה התרחבו בצורה אקספוננציאלית ומניעתן הפכה למורכבת הרבה יותר. ציד איומים ידני ופתרונות אבטחה נקודתיים אינם יעילים בניהול ואבטחת הסביבות החדשות הללו. במקום זאת, יש לשלב בין הרשת לבין האבטחה, ולבצע תגובה מתוזמרת (אורקסטרציה) לאירועים ואוטומציה של פעולות, כדי לאפשר בלימת איומים מתקדמת במהירות הרשת. רכישת אינסיילו מאפשרת לנו להרחיב את מארג האבטחה שלנו על ידי הוספת זיהוי, הגנה, בלימה ותגובה אוטומטיים בזמן אמת, כדי להמשיך ולהגן על נקודות הקצה והמידע הנמצא בהן".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים