תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » "האתגר – לאבטח את החיבוריות לענן"
שלומי אביב, מנהל מכירות אזורי לאגן הים התיכון ומרכז ומזרח אירופה ב-VMware. צילום: לידור עראקי

"האתגר – לאבטח את החיבוריות לענן"

"המגמה היום היא לצאת לענן הציבורי ולפעול בסביבה היברידית, בענן בדטה סנטר או בסביבה מרובת עננים; האתגר של מנהלי התקשורת ואבטחת המידע בארגונים הוא איך לצרוך את השירותים בענן הציבורי, תוך אבטחה של החיבוריות – גם של התווך וגם של הנתונים", אמר שלומי אביב, מנהל מכירות אזורי בכיר ב-VMware

מאת 28 במאי 2019, 14:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

"המגמה היום היא לצאת לענן הציבורי ולפעול בסביבה היברידית, בענן בדטה סנטר, או בסביבה מרובת עננים. האתגר של מנהלי התקשורת ואבטחת המידע בארגונים הוא איך לצרוך את השירותים בענן הציבורי, תוך אבטחה של החיבוריות – גם של התווך וגם של הנתונים", כך אמר שלומי אביב, מנהל מכירות אזורי בכיר ב-VMware.

אביב דיבר בפתח כנס VMware- NSX. הכנס, בהפקת אנשים ומחשבים, נערך היום (ג') באולם East בתל אביב, בהשתתפות 150 לקוחות החברה. את הכנס הנחה אבי יושעי, מנהל טכנולוגיות ראשי אזורי, VMware.

"מערכי המחשוב הארגוניים בימינו", ציין אביב, "מתאפיינים בזמינות של היישומים, בריבוי שלהם, ביכולת לקבל אותם בעולם הנייד וביכולת להנפיק שירותים ויישומים חדשים תוך דקות – ולא חודשים. זאת, כאשר את כל היישומים והשירותים עוטפת מעטפת אבטחת מידע. ארגונים כיום עובדים בריבוי סביבות IT, עבודה בדטה סנטר הפנימי ובענן, עבודה בסביבה מרובת עננים ויש להם צורך בקישוריות מאובטחת בין המטה והסניפים. המענה לכך הוא תפיסה שבסיסה הכל מוגדר תוכנה, שנעטפת במעטפת אבטחת מידע".

לדבריו, "המשימה המרכזית הניצבת כיום בפני ה-IT היא לתת מענה מהיר וזריז לצרכים העסקיים בארגון. מערך IT שלא יספק מענה אג'ילי לעסק ייכשל בתפקידו. לכן נדרש להנפיק ולהוציא לשוק במהירות אפליקציות עסקיות. לשם כך נדרשת תשתית אג'ילית, אשר תומכת בצורה המיטבית באותם צרכים עסקיים. זו מתקבלת על יד מימוש תפיסת 'הכל מוגדר תוכנה'".

"אנו מציעים", אמר אביב, "תפיסת מחשוב כוללת על ידי וירטואליזציה ברמת הרשתות. החלק המרכזי בתפיסת הדטה סנטר מוגדר התוכנה (SDDC) הוא אבטחה – חלק זה מושג בעזרת פתרון NSX".

הפתרון, הסביר, "מוסיף שכבה וירטואלית חדשה, שנועדה לאפשר הקמה של רשתות וירטואליות ושירותי רשת חדשים, על גבי תשתיות התקשורת הקיימות של הארגון".

באחרונה, אמר אביב, "החברה יצאה עם גרסה חדשה של NSX. הוא מאפשר – תחת פלטפורמה ומעטפת אחת – לתת חיבוריות ואבטחה על כל סוגי עומסי העבודה השונים, כולל האפשרות לנהל את התווך באמצעות NSX-SD WAN, הנמצא על גבי כלל העננים הציבוריים המוכרים. הוא מאפשר, באותם הכלים שיש לנו לניהול הענן הפרטי שלנו בדטה סנטר – לנהל את עומסי העבודה בעננים הציבוריים, עם תקשורת ואבטחת מידע אחודים בדטה סנטר ובעננים. זאת, לצד יכולת לממש גישה של עבודה בסביבה מרובת עננים. כך, ניתן להתחיל לעבוד על AWS, למשל, משם לעבור ל-AZURE ומשם – לדטה סנטר".

התועלות המתקבלות ממימוש הפתרון, ציין אביב, "הן גמישות בתפעול ה-IT, יעילות, בשל יכולת לקבל ניראות על הכל – אז ניתן לתפעל ולנהל את כל עומסי העבודה. ניתן לספק בצורה קלה ופשוטה פתרונות מיידיים. גם אנשי המחשוב וגם אלה שבתפעול נהנים מהניראות".

"יש יותר מ-250 הטמעות של המוצר בישראל", סיכם אביב, "בכלל מגזרי התעשייה השונים: פיננסי, ביטחוני, חברות ביטוח, היי-טק ולקוחות מסחריים. האזור שבאחריותי, ישראל, מרכז ומזרח אירופה, צמח בעשרות אחוזים בשנת 2018. אנו צופים השנה לשיעור זהה של גידול".

"האתגר – לאבטח את החיבוריות לענן" Reviewed by on . "המגמה היום היא לצאת לענן הציבורי ולפעול בסביבה היברידית, בענן בדטה סנטר, או בסביבה מרובת עננים. האתגר של מנהלי התקשורת ואבטחת המידע בארגונים הוא איך לצרוך את ה "המגמה היום היא לצאת לענן הציבורי ולפעול בסביבה היברידית, בענן בדטה סנטר, או בסביבה מרובת עננים. האתגר של מנהלי התקשורת ואבטחת המידע בארגונים הוא איך לצרוך את ה Rating: 0

הגיבו