תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » חדש: ביצוע חיפוש בגוגל ממקלדת SwiftKey של מיקרוסופט
SwiftKey

חדש: ביצוע חיפוש בגוגל ממקלדת SwiftKey של מיקרוסופט

עד כה אפשר היה לחפש באמצעותה בבינג של מיקרוסופט בלבד ● החידוש נעשה כחלק מהמהלך של חברת הענק להפוך לספקית תוכנה בלבד, עם תאימות ל-iOS ואנדרואיד כאחד

מאת 17 במרץ 2019, 13:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

SwiftKey נחשבת לאחת המקלדות הווירטואליות הפופולריות ביותר עבור סביבת האנדרואיד של גוגל. היא לא איבדה מהפופולריות שלה גם לאחר שנרכשה בידי מיקרוסופט בפברואר 2016.

בדומה למקלדת Gboard של גוגל, שקיבלה כתוספת את האפשרות לבצע חיפושים באינטרנט מבלי לצאת מהמקלדת לאפליקציה אחרת – מה שעל פניו הגיוני למדי, גם מיקרוסופט הוסיפה את האפשרות לעשות זאת במקלדת שהיא רכשה, אבל רק באמצעות בינג, מנוע החיפוש הקנייני שלה.

עדכון מתגלגל

אבל כעת, כחלק מהמהלך שבו מיקרוסופט בהיבט עולם המובייל הופכת לספקית תוכנה בלבד, עם תאימות ל-iOS ואנדרואיד כאחד, היא עושה עוד צעד אחד קדימה בנידון וזה לפתוח את האפשרות לבחור במנוע החיפוש של גוגל אפשרות בה ניתן יהיה לבצע את החיפוש מתוך SwiftKey.

מדובר בעדכון מתגלגל, אבל לאחריו ניתן יהיה להיכנס להגדרות ההקלדה של SwiftKey, שם ימצאו המשתמשים אפשרות חדשה בשם 'בחירת מנוע חיפוש' שלחיצה עליה תעביר למסך בחירת בין מנוע החיפוש של גוגל לזה של מיקרוסופט.

חדש: ביצוע חיפוש בגוגל ממקלדת SwiftKey של מיקרוסופט Reviewed by on . SwiftKey נחשבת לאחת המקלדות הווירטואליות הפופולריות ביותר עבור סביבת האנדרואיד של גוגל. היא לא איבדה מהפופולריות שלה גם לאחר שנרכשה בידי מיקרוסופט בפברואר 2016. SwiftKey נחשבת לאחת המקלדות הווירטואליות הפופולריות ביותר עבור סביבת האנדרואיד של גוגל. היא לא איבדה מהפופולריות שלה גם לאחר שנרכשה בידי מיקרוסופט בפברואר 2016. Rating: 0

הגיבו