ניר הולנדר מונה למנכ"ל נוטניקס ישראל

הולנדר, שמגיע מנט-אפ ישראל, יחליף את נדב טוביאס, שהקים את הסניף המקומי לפני 5.5 שנים, שבמהלכן צירפה החברה בארץ יותר מ-200 לקוחות ארגוניים

ניר הולנדר, המנכ"ל החדש של נוטניקס ישראל. צילום: יח"צ

ניר הולנדר, עד כה איש נט-אפ ישראל, מונה לתפקיד מנכ"ל נוטניקס ישראל – כך נודע לאנשים ומחשבים. הולנדר יחליף את נדב טוביאס, שהקים את הסניף הישראלי של החברה ועמד בראשו בשנים האחרונות.

הולנדר, 42, הצטרף לנט-אפ ב-2010 והיה מנהל תיקי לקוחות מגזר ביטחון בחברה. הוא החל את דרכו בבינת ולאחר מכן שימש כמנהל מכירות בקבוצת רד בישראל ובמערב אירופה, וכמנהל הנדסה בנורטל בישראל ובמזרח אירופה.

לתפקידו האחרון, סמנכ"ל מגזר צבא ותעשיות ביטחוניות בנט-אפ ישראל, הוא מונה ב-2013. במסגרת תפקיד זה היה אחראי הולנדר, בין השאר, על מכירת פתרונות החברה לגופי ביטחון וממשל, צה"ל, תעשיות ביטחוניות כמו אלביט ורפאל, ארגונים ממגזר הגנת המולדת (Home Land Security) וגופי סייבר, כמו גם חברות טכנולוגיות דוגמת ורינט ו-NICE. בנוסף, הוא טיפל בכמה לקוחות אסטרטגיים של נט-אפ מעולמות הפיננסים והטלקום, כולל כל פעילות הענן שלה בישראל.

היעד הבא של טוביאס: יזמויות בתחום התוכנה

טוביאס, 40, הקים את הסניף הישראלי של נוטניקס לפני 5.5 שנים. לסניף יש יותר מ-200 לקוחות, ביניהם טבע, אמדוקס, בנק הפועלים, בנק יהב, אגד, טמפו, חברת החשמל וגופים מהמגזר הביטחוני.

תחילת הקריירה של טוביאס בענף הייתה בשירות במשך 10 שנים בצה"ל. לאחר ממר"ם, הוא שירת ביחידת אופק – גוף ה-IT של חיל האוויר. בתפקידו האחרון בצבא הוא ניהל את תחום תשתיות ה-IT של מטה חיל האוויר. אחרי שחרורו עבד טוביאס בטנגרם ולאחר מכן ייצג חברות אבטחת מידע בינלאומיות בישראל. בטרם הצטרף לנוטניקס, הוא שימש בין השנים 2010 ל-2014 כמנהל הפעילות של Infoblox בישראל.

טוביאס אישר את הידיעה ואמר לאנשים ומחשבים כי "אני פורש מתפקידי והולך להקים יזמויות חדשות בתחום התוכנה. נוטניקס עשתה חיל בארץ, כנגד כל ה-'גדולים', ואני משאיר להולנדר סניף משגשג. אני בטוח שיחד עם הצוות המקומי של החברה הוא ימשיך את ההצלחה".

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

  1. קובי

    אני ממש לא בטוח שהוא ימשיך את ההצלחה אם נדב החליט לפרוש זה אומר הכל, כי היום רוב הארגונים עוברים לענן אבל שיהיה בהצלחה לשניהם.

אירועים קרובים