קבוצת אמן רכשה את Asperii ב-10 מיליון שקלים

הנרכשת מתמחה ביישום מערכות לניהול ואופטימיזציה של תהליכי עבודה דינמיים בעולם הנייד ● היקף הרכישה מוערך בעשרה מיליוני שקלים ● השלמת העסקה מותנית באישור הממונה על ההגבלים העסקיים

מקבוצות ה-IT הוותיקות בישראל. קבוצת אמן

קבוצת אמן רכשה בימים אלו את Asperii, המתמחה ביישום מערכות לניהול ואופטימיזציה של תהליכי עבודה דינמיים בעולם הנייד. היקף הרכישה לא נמסר לפרסום, אולם גורמים המעורים בתחום העריכו אותה בעשרה מיליוני שקלים. השלמת העסקה מותנית באישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

Asperii הוקמה בשנת 2011 על ידי סער ברגיא, שיחד עם יניב בוטל משמש כמנכ"ל משותף שלה. הנרכשת אמונה על פיתוח מערכות המסייעות לארגונים גדולים לנתח ולייעל את שיבוץ כוח עבודת השטח הנייד שלהם – בדגש על הטמעת מערכות טכנולוגיות דוגמת Salesforce ו-ClickSoftware.

לחברה, שמשרדיה ממוקמים בתל אביב ובניו יורק, לקוחות גלובליים רבים – מרביתם נמנים ברשימת ה-Fortune 500. בכוונתה להקים משרדים נוספים באירופה ובאוסטרליה. החברה מעסיקה כיום כ-40 עובדים ונמצאת בתהליך גיוס של כ-30 עובדים נוספים, בארץ ובחו"ל.
הנרכשת מתמחה ביישום מערכות לניהול ואופטימיזציה של תהליכי עבודה דינמיים בעולם הנייד – מול משאבי שטח, הכוללים ניהול משימות, קביעת משמרות ודיווחים שוטפים ממכשירים ניידים. בין לקוחות החברה בישראל: איקאה, סלקום ושטראוס מים.

בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן, אמר כי "ניהול בזמן אמת של כוח האדם האחראי על יציבות ורווחיות החברה, הינו מרכזי ביותר ביעילות הארגון. הוא גם מהווה חלק מהותי בחוויית הלקוח אל מול הארגון. לצד הפתרונות המתקדמים שאנו מציעים ללקוחותינו, ובעולם – התוספת של יכולות Asperii מהווה מכפיל כוח מהותי. אני צופה המשך צמיחה משמעותית בתחום, ונשקיע את מאמצינו להגדלת הפעילות של הקבוצה, באמצעות Asperii".

ברגיא, מייסד ומנכ"ל משותף ב-Asperii, אמר כי "קבוצת אמן היא גוף גדול ומכובד. שיתוף הפעולה יאפשר לחברה להתרחב בצורה מהירה יותר בארץ ובוודאי גלובלית. Asperii היא שותפה מובילה בהטמעת מוצרי ClickSoftware ו-Salesforce שהם מהטובים בעולם בניהול משאבים ומערכי שירות מורכבים ביותר".

היסטוריה של רכישות

לפני כשנה, בפברואר 2018, קבוצת אמן רכשה את CTB מערכות בנקאיות, תמורת חמישה מיליון שקלים. CTB מערכות בנקאיות פועלת בשוק הפיננסי זה שני עשורים, ולה מאות לקוחות ארגוניים. ל-CTB מוצרי תוכנה שפותחו על ידה. אלה מוטמעים ביותר ממאה ארגונים פיננסיים בישראל. החברה מבצעת פרויקטים בתחום התוכנה עבור לקוחות, בעיקר בנושאים פיננסיים ורגולטוריים.

בפברואר 2017 קבוצת אמן רכשה את חברת הייעוץ הבריטית DBFS, המספקת שירותי ייעוץ, אינטגרציה ושירותי מומחים לגופים פיננסיים, עם התמקדות בשוק ההשקעות.

בפברואר 2016 קבוצת אמן רכשה את איטרניטי, הפועלת בתחום הבינה העסקית. היקף הרכישה לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בענף העריכו אותה בכ-10 מיליון שקלים.

קבוצת אמן רכשה ב-2013 את השליטה בחברה הישראלית וריאסט ונצ'ר. וריאסט פועלת בתחום הסמיקונדקטורים ומספקת שירותי עיצוב ואימות (וריפיקציה) של שבבי ASIC ו-FPGA, וכן כלי EDA לאימות. סכום ההשקעה של אמן לא נמסר, אך גורמים המקורבים לעסקה העריכו שמדובר בכמה מיליוני שקלים.

ב-2014 קבוצת אמן רכשה את סקיורנט, העוסקת באבטחת מידע וסייבר, תמורת מיליוני שקלים. בשנת 2012 קבוצת אמן רכשה את פעילות אבטחת המידע בסביבת מיקרוסופט של פוריטי. היקף העסקה מוערך במאות אלפי שקלים.

עוד באותה שנה קבוצת אמן רכשה את BluePhoenix KMS, חברה בת של בלופניקס פתרונות – תמורת כמה מיליוני שקלים. KMS הינה ספקית של פתרונות תוכנה בתחום ניהול הידע עבור ארגונים ומוקדי שירות (Call centers) המשרתים לקוחות ברחבי העולם. מערכת ה-Lighthouse, ספינת הדגל של פתרונות ניהול הידע של KMS, עונה על הצורך בשימור והעלאת רמת השירות ללקוח, תוך קידום רמת המענה.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים