תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » מנכ"ל נוטניקס: "VMware, הפסיקו להיות בריונים!"
דיראג' פאנדי, מייסד ומנכ"ל נוטניקס. צילום: פלי הנמר

מנכ"ל נוטניקס: "VMware, הפסיקו להיות בריונים!"

השתיים מטיחות זו בזו האשמות ועקיצות על רקע קמפיין בו קוראת נוטניקס ללקוחות הארגוניים, ובכללם לקוחות VMware , שלא לשלם על רכיבים וירטואליים שכן הם יכולים לקבל אותם בלא תשלום נוסף

מאת 29 בינואר 2019, 12:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דיראג' פאנדי, מייסד ומנכ"ל נוטניקס, החליט לנקוט עמדה ולהתייצב נגד VMware, אותה כינה "ביריון".

העילה למלחמת הפוסטים היא קמפיין פרסומי שהעלתה נוטניקס ברשת. בקמפיין, נוטניקס קראה ללקוחות הארגוניים שלא לשלם על רכיבים וירטואליים, שכן הם יכולים לקבל תשתיות היפר-אחודות, ובתוכן את הרכיבים הווירטואליים, כגון הייפר-וויזור של נוטניקס – בלא תשלום נוסף.

בעקבות מסע הפרסום, פנה סנג'אי פונן, סמנכ"ל התפעול של VMware, ללקוחות נוטניקס שהשתתפו בקמפיין, וכתב להם: "רציתי לעדכן אותך כי שמך ושם החברה שלך מנוצל ונעשה בו שימוש בקמפיין פרסומי זועם, אנטי-Dell ואנטי-VMware. אנו מכבדים באופן מוחלט לקוחות המעדיפים להטמיע טכנולוגיות אחרות. ייתכן שאתה מעדיף את טכנולוגיית ה-HyperConvergence של נוטניקס במערכות ה-IT שלך, על פני זו שלנו. ועדיין – המודעות הללו ומסע הפרסום הזה מהווים מתקפה חזיתית, הן על VMware והן על דל. הם (נוטניקס) משתמשים במותג של החברה שלך במסע הפרסום הזה. … הייתי שואל בענווה אם אתה יכול לבקש להסיר את שם חברתך מהקמפיין הזה".

"גישת תמחור 'ארכאית'"

"מישהו היה צריך להגיב לבריונים האלה", אמר פאנדי, "הלקוחות הרגישו קצת חסרי אונים, כי ברור שהם מריצים עסק. מישהו, אני במקרה זה, צריך לנקוט עמדה נגד טקטיקות הבריונות לכאורה של VMware כלפי הלקוחות שלנו. VMware – הפסיקי להיות בריון!".

את צורת התמחור של VMware הוא כינה vTax, הדהוד לשמות של מוצרי הווירטואליזציה שלה, ואמר שזו גישת תמחור "ארכאית". לדבריו, "בעידן הענן הציבורי אין כל הצדקה לשלם על רכיבי וירטואליזציה, או על היפר-וויזור. זה חלק מהחבילה הכוללת בענן. אנו מצויים בעולם של ענן היברידי, ואין כל מניע, סיבה, להמשיך ולשלם על תוכנות מורשת ישנות".

"הסיבה שכתבתי את הפוסט הזה", אמר פאנדי, "היא כי לקוחות פנו אלי. מדובר באיום, וזה פשוט לא הוגן. מישהו צריך להילחם בשם הלקוחות. יש לקוחות שמסיבות שונות, אינם יכולים להוציא את החומרה של דל, או את התוכנה של VMware – מהמערכות שלהם, אבל עדיין הם לא ראויים לאיומים שכאלה – זה לא הוגן ולא מוצדק".

לדבריו, "אמרתי ללקוחות לא לדאוג. אין להם מה לפחד מהאולטימטומים. השכל הישר ינצח בסופו של דבר".

VMware סירבה להגיב לדיווח. ענקית הווירטואליזציה היא חלק מדל טכנולוגיות. Dell-EMC היא שותפה מחד ומתחרה מאידך בנוטניקס.

מנכ"ל נוטניקס: "VMware, הפסיקו להיות בריונים!" Reviewed by on . דיראג' פאנדי, מייסד ומנכ''ל נוטניקס, החליט לנקוט עמדה ולהתייצב נגד VMware, אותה כינה "ביריון". העילה למלחמת הפוסטים היא קמפיין פרסומי שהעלתה נוטניקס ברשת. בקמפי דיראג' פאנדי, מייסד ומנכ''ל נוטניקס, החליט לנקוט עמדה ולהתייצב נגד VMware, אותה כינה "ביריון". העילה למלחמת הפוסטים היא קמפיין פרסומי שהעלתה נוטניקס ברשת. בקמפי Rating: 0

הגיבו