תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » משרד התקשורת אסר על ספקיות האינטרנט לנתק את לקוחות "הבאנדל ההפוך"
בזק

משרד התקשורת אסר על ספקיות האינטרנט לנתק את לקוחות "הבאנדל ההפוך"

זאת, בעקבות ניתוק בזק אלפי לקוחות מהשירות ● המדובר במסלול שבו לקוח מקבל תשתית לאינטרנט של בזק ושירות גישה לאינטרנט מספקית השירות, וזאת באמצעות קבלת חשבונית אחת מבזק בלבד

מאת 24 בינואר 2019, 13:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעקבות ניתוק אלפי לקוחות משירות ה"באנדל ההפוך" על ידי בזק לאחר שנה, פרסם אתמול (ד') משרד התקשורת כי נאסר על ספקיות האינטרנט לנתק את לקוחות "הבאנדל ההפוך" – מסלול שבו לקוח מקבל שירות גישה (תשתית) לאינטרנט של בזק ושירות גישה לאינטרנט (ISP) מספקית השירות, וזאת באמצעות קבלת חשבונית אחת מבזק בלבד.

החברות נדרשות להתריע בפני הלקוחות על כוונה לנתקם מהאינטרנט בהודעה של עשרים ואחד ימים קודם הניתוק. על פי הוראות משרד התקשורת, הלקוחות אמורים לקבל את החשבונית המאוחדת למשך שנה אחת בלבד, ולאחריה החיוב מתפצל בין ספקית האינטרנט לבזק.

במכתב הבהרה שפרסם אתמול משרד התקשורת צוין, כי ניתוק מידי של לקוחות לאחר שנה במסלול "באנדל הפוך" שלא בהתאם להוראות הרישיון מהווה הפרה, והמשרד הבהיר במכתבו, כי הוא מתכוון לפקח על יישום ההוראות בתקופה הקרובה.

משרד התקשורת אסר על ספקיות האינטרנט לנתק את לקוחות "הבאנדל ההפוך" Reviewed by on . בעקבות ניתוק אלפי לקוחות משירות ה"באנדל ההפוך" על ידי בזק לאחר שנה, פרסם אתמול (ד') משרד התקשורת כי נאסר על ספקיות האינטרנט לנתק את לקוחות "הבאנדל ההפוך" - מסלו בעקבות ניתוק אלפי לקוחות משירות ה"באנדל ההפוך" על ידי בזק לאחר שנה, פרסם אתמול (ד') משרד התקשורת כי נאסר על ספקיות האינטרנט לנתק את לקוחות "הבאנדל ההפוך" - מסלו Rating: 0

הגיבו