תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » Daily Startup » Cynerio גייסה שבעה מיליון דולר
Cynerio . צילום: רייצ'ל מורי פוטוגרפי

Cynerio גייסה שבעה מיליון דולר

מפתחת טכנולוגיה להגנה על בתי חולים ממתקפות סייבר על מנת לסכל איומים זדוניים על בטיחות המטופלים ועל מידע רפואי הרגיש

מאת 10 בינואר 2019, 10:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Cynerio אשר הוקמה בשנת 2017 ועוסקת בפיתוח מערכות אבטחת מידע למכשירים רפואיים ((IoMT. דיווחה בימים אלו על גיוס SEED של 7 מיליון דולר. בחברה אמרו כי הגיוס יסייע להאיץ את פיתוח מערכות אבטח שלה ובמיוחד לשפר את האבטחה על המכשור הרפואי שבבתי חולים.

הגיוס הובל על ידי Accelmed, RDC חברה בבעלות משותפת של אלרון ורפאל ו-MTIP – קרנות הון סיכון גלובליות בתחומי מכשור רפואי, סייבר ורפואה דיגיטלית.

CYNERIO נוסדה על ידי לאון לרמן ודניאל ברודי, יוצאי 8200 ומומחי הגנת סייבר על מנת לספק פלטפורמת אבטחה ייעודית לבתי חולים ומוסדות רפואיים, תוך התמקדות במכשור רפואי וה-IoT הרפואי (Internet of medical things – IoMT).

לזהות בצורה מדויקת את הישויות ברשת

הפלטפורמה מתבססת על הטכנולוגיה הראשונה בעולם שמנתחת בצורה אוטומטית את התהליכים הרפואיים בהם המכשור הרפואי לוקח חלק, דבר המאפשר לזהות בצורה מדויקת את הישויות ברשת, לבצע ניתוח סיכונים המתייחס להשפעה של אירוע סייבר על מתן שירות רפואי, להתריע על התנהגויות חריגות ולעצור איומי סייבר על מנת להגן על חיי החולים והמידע הרפואי.

הפלטפורמה שפתחה מספקת תוכננה תוך ניתוח מעמיק של בעיותיהם של ארגוני בריאות בעולם ונבנתה כדי לענות עליהן באופן מדויק.

הטכנולוגיה של Cynerio מספקת נראות מלאה לכל הישויות הקליניות ברשת, תוך שהיא מעריכה באופן רציף את הסיכון הכרוך בהתנהגות שלהן, וכן מאתרת בצורה מדויקת אנומליות תוך התייחסות להקשר הרפואי על מנת לסכל איומים זדוניים על בטיחות המטופלים ועל מידע רפואי רגיש.

לאון לרמן, מנכ"ל החברה, ציין: "Cynerio מחוייבת להגן על עתיד עולם הבריאות והרפואה הדיגיטלית תוך התמקדות בחוליה החלשה והפגיעה ביותר – המכשור הרפואי וה-IoT. אנחנו מספקים פתרון שפותח באופן ייעודי עבור בתי החולים, תוך הבנה עמוקה של הסביבה הרפואית ואילוציה, שמטרתו להגן מפני תקיפות סייבר ולוודא שבתי החולים, למרות האיומים המתגברים, יוכלו להמשיך לספק שירותים רפואיים בצורה בטוחה".

Cynerio גייסה שבעה מיליון דולר Reviewed by on . Cynerio אשר הוקמה בשנת 2017 ועוסקת בפיתוח מערכות אבטחת מידע למכשירים רפואיים ((IoMT. דיווחה בימים אלו על גיוס SEED של 7 מיליון דולר. בחברה אמרו כי הגיוס יסייע ל Cynerio אשר הוקמה בשנת 2017 ועוסקת בפיתוח מערכות אבטחת מידע למכשירים רפואיים ((IoMT. דיווחה בימים אלו על גיוס SEED של 7 מיליון דולר. בחברה אמרו כי הגיוס יסייע ל Rating: 0

הגיבו