תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » PTC רכשה את FRUSTUM תמורת כ 70 מיליון דולר
זיו בלפר, מנכ"ל PTC ישראל. צילום: יח"צ

PTC רכשה את FRUSTUM תמורת כ 70 מיליון דולר

הטכנולוגיה שפיתחה הנרכשת עושה שימוש בבינה מלאכותית ליצירת אפשרויות עיצוב תוכן ● הרכישה צפויה לייצר לרוכשת יתרון משמעותי בשוק לקו מוצריה שמפותח במרכז הפיתוח של החברה בישראל

מאת 29 בנובמבר 2018, 15:42 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

PTC הודיעה בימים אלו על רכישת חברת התוכנה Frustum Inc  בתמורה לכ-70 מיליון דולר. טכנולוגיית ה-generative design של הנרכשת עושה שימוש בבינה מלאכותית ליצירת אפשרויות עיצוב תוכן.

בחברה הרוכשת אמרו כי הרכישה צפויה לייצר יתרון משמעותי בשוק לקו מוצרי ה-Creo שלה, שמפותח במרכז הפיתוח של החברה בישראל. Frustum שממוקמת בקולורדו, ארצות הברית, מפתחת תוכנת תכנון הנדסית מבוססת ענן לתחנות עבודה שולחניות, המאפשרת למעצבים ומהנדסים לפרוץ גבולות עיצוב חדשים באמצעות יכולות של בינה מלאכותית.

תאפשר שימוש בבינה מלאכותית בכדי לספק מגוון אפשרויות לתוכן הרעיוני

רכישת Frustum משלימה את הקשרים האסטרטגיים של PTC עם ANSYS, שעליהם הכריזה ביוני 2018. היא תאפשר שימוש בבינה מלאכותית בכדי לספק מגוון אפשרויות לתוכן הרעיוני. הטכנולוגיה תמליץ על גישות תכנון תוך שימוש ב-generative design, להנחות את המשתמש בתהליך התכנון ובסוף התהליך אף לתקף את תכנון המוצר השלם לפני העברתו לייצור.

בשנת 2017 היו לחברה הכנסות בסך כולל של 1.16 מיליארד דולר ואתמול בעת נעילת הבורסה של נאסד"ק שווי השוק של החברה הסתכם ב 10.55 מיליארד דולר .

ל-PTC מרכז פיתוח בישראל שפועל מאז 1991 ובו מועסקים כיום כ-300 עובדים בשלושה מרכזים בהרצליה, חיפה וקריית שדה-התעופה. החברה הגדירה את מרכז הפיתוח בישראל כמרכז פיתוח אסטרטגי בו מפתחים את מוצרי החברה המובילים וביניהם Creo , Windchill, ThingWorx & Vuforia. כתוצאה מכך המרכז שילש את גודלו בפחות מעשור וממשיך לצמוח באופן רציף.

זיו בלפר, מנכ"ל PTC ישראל, אמר כי "קו מוצרי התיב"ם של PTC העולמית מפותח בשני מרכזי הפיתוח שלנו בארץ, בהרצליה ובחיפה, המונים 300 עובדים. רכישת Frustum תשפיע בצורה דרמטית עלינו כיוון שהטכנולוגיה של החברה שנרכשה תשולב בדור החדש של קו המוצרים אותו אנחנו מפתחים ותעניק לו יכולות דרמטיות שיאפשרו ללקוחותינו להפחית עלויות בתהליך המו"פ, לשפר את המוצרים ולקצר את משך זמן השקת המוצר לשוק".

"כל אלה יתאפשרו באמצעות יכולות בינה מלאכותית מתקדמות. היכולות שמביאה Frustum יקדמו משמעותית את אסטרטגיית הייצור של החברה בתחום הדפסת תלת מימד (Additive Manufacturing)", הוא הוסיף.

PTC רכשה את FRUSTUM תמורת כ 70 מיליון דולר Reviewed by on . PTC הודיעה בימים אלו על רכישת חברת התוכנה Frustum Inc  בתמורה לכ-70 מיליון דולר. טכנולוגיית ה-generative design של הנרכשת עושה שימוש בבינה מלאכותית ליצירת אפשרו PTC הודיעה בימים אלו על רכישת חברת התוכנה Frustum Inc  בתמורה לכ-70 מיליון דולר. טכנולוגיית ה-generative design של הנרכשת עושה שימוש בבינה מלאכותית ליצירת אפשרו Rating: 0

הגיבו