תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » האם אמזון מתכוונת לכבוש גם את החלל?
אמזון

האם אמזון מתכוונת לכבוש גם את החלל?

מודעות דרושים שפרסמה חשפו: ענקית הסחר המקוון עובדת על תוכנית משלה לסוג חדש של אחסון על ידי שימוש, בין השאר, בלוויינים

מאת 12 בספטמבר 2018, 15:01 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אמזון  מתכוונת לכבוש, באמצעות מחשוב הענן שלה, גם את החלל, הגבול האחרון. לחברה, כך מתברר, יש תוכנית משלה שאולי בסופו של דבר תוביל לסוג חדש של אחסון, הרבה יותר גבוה מהעננים ועל ידי שימוש, בין השאר, בלוויינים.

אמזון לא אישרה את הדבר במפורש, אבל שתי הצעות עבודה שהופיעו באתר שלה והוסרו לאחר הפרסום חשפו את המחשבה על כך ש-AWS מחפשת פלטפורמה שתרחף מעל כדור הארץ – אם בשביל חברות שנמצאות על פני הכוכב עצמו ואם כדי לאחסן מידע שיאפשר גישה מהירה יותר גם באמצעות כלי חלל כאלו אחרים – מנכ"ל אמזון ג'ף בזוס הוא ממקימי Blue Origin שמתמקדת בפיתוח טיסות חלל מסחריות.

צורך באישור של הממשל הפדראלי

אחת המודעות ביקשה למצוא מהנדס המתמחה בעיבוד נתונים ואילו השנייה חיפשה מנהל מוצר שיעבוד על מספר פרויקטים שקשורים לחלל, כמו לדוגמה שיגור מעבורת חלל. בשתי המשרות, לפי הפרסום, יש צורך באישור של הממשל הפדראלי. AWS עובדת עם משרד ההגנה האמריקני ועם סוכנות החלל נאס"א, כך שאפשר להבין את הדרישה הזו.

אמזון לא הגיבה לאחר הפרסום ברשת, וכאמור המודעות גם הוסרו לאחר זמן מה.

האם אמזון מתכוונת לכבוש גם את החלל? Reviewed by on . אמזון  מתכוונת לכבוש, באמצעות מחשוב הענן שלה, גם את החלל, הגבול האחרון. לחברה, כך מתברר, יש תוכנית משלה שאולי בסופו של דבר תוביל לסוג חדש של אחסון, הרבה יותר גב אמזון  מתכוונת לכבוש, באמצעות מחשוב הענן שלה, גם את החלל, הגבול האחרון. לחברה, כך מתברר, יש תוכנית משלה שאולי בסופו של דבר תוביל לסוג חדש של אחסון, הרבה יותר גב Rating: 0

הגיבו