קבלו אותו: הנווט החדש שלכם ב-Waze – הנשיא ראובן ריבלין

"פנה ימינה, או שמאלה... בסדר, איש איש באמונתו יפנה..." ● קובץ ההנחיות בקולו של הנשיא ריבלין יהיה זמין עבור המשתמשים החל מיום 19 באפריל ולמשך שבוע ימים בלבד

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין במשרדי Waze. צילום: ויקטור לוי

לכבוד יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל, הקליט נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, בקולו ובסגנונו המיוחד את הנחיות הניווט לנהגים באפליקציית Waze. קובץ ההנחיות בקולו של הנשיא ריבלין יהיה זמין עבור המשתמשים החל מיום 19 באפריל ולמשך שבוע ימים בלבד.

את ההנחיות הקוליות הקליט הנשיא בעת ביקור שערך במטה הישראלי של החברה בתל אביב, שם פגש את העובדים, את מנכ"ל החברה נועם ברדין ואת מנהל הפעילות בישראל גיא ברקוביץ. במהלך ההקלטה הנשיא התוודה "מאז שאני הנשיא 'איני הנהג'", וגם הבטיח שבמקרה של חפץ על הכביש – "אפנה לשר התחבורה".

"כל פתרון טכנולוגי שמסייע לאזרחי ישראל לצאת אל הדרכים היפות של ארצנו ולגלות פינות חמד חדשות, משמח אותי", אמר הנשיא.

"המיזמים המרגשים ביותר בעיניי הם אלו המפגישים את החדשנות הישראלית פורצת הדרך עם ארצנו הקטנטונת, בה מאחורי כל שביל מסתתר גם סיפור. אני מקווה שנסייע יחד לכל אזרח להגיע אל בילוי העצמאות שלו בשמחה ובעיקר, בזהירות".

לעקוף את הפקקים בדרך ליעד

גיא ברקוביץ׳, מנהל האופרציה ב-Waze אמר כי ״אני גאה ש-Waze היא הפתרון המועדף של למעלה מ-100 מיליון משתמשים ברחבי העולם לעקוף את הפקקים בדרך ליעד. שמחנו מאוד לארח את כבוד הנשיא לחגוג אתנו ועם המשתמשים שלנו בארץ את החג. נמשיך לעבוד קשה בשבילכם. יום עצמאות שמח".

כדי לקבל ליווי צמוד מהנשיא ריבלין במהלך יום העצמאות והימים שאחריו, צריך להיכנס באפליקציה להגדרות >> הנחיות קוליות >> עברית, ולבחור בקול "כבוד הנשיא".

ואם אתם טיפוסים ששומעים רק את עצמם, תוכלו להקליט את ההנחיות הקוליות בקולכם. בתפריט בחירת הקולות בחרו ב-"מקליט קול", עקבו אחר ההוראות ונווטו את עצמכם בדרך בטוחה. תוכלו גם לשתף את הקול שלכם עם חברים ומשפחה.

תגובות

(1)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים