תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » האם ברודקום כבר סימנה את המטרה הבאה שלה?
איפה קופידון? אילוסטרציה: Tatiana53/BigStock

האם ברודקום כבר סימנה את המטרה הבאה שלה?

החברה הסינגפורית נחושה להשיג לעצמה חברה שמייצרת מערכות על שבב לשוק המובייל וה-IoT, והיא עכשיו מכוונת את המטרות שלה אל עבר מדיה-טק

מאת 27 במרץ 2018, 16:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם ברודקום (Broadcom), לאור האכזבה הרבה עקב כישלונה להשתלט על קוואלקום (Qualcomm) כבר סימנה את המטרה הבאה שלה? לפי דיווח באתר חדשות טכנולוגי החברה הסינגפורית נחושה להשיג לעצמה חברה שמייצרת מערכות על שבב לשוק המובייל וה-IoT, והיא עכשיו מכוונת את המטרות שלה אל עבר מדיה-טק (MediaTek).

מדיה-טק ידועה בעיקר בגלל המערכות שהיא מוכרת עבור מכשירי שוק ביניים, ולפי הדיווחים יו"ר ההנהלה של החברה מ.ק. טציי כבר נפגש עם מנכ"ל ברודקום, הוק טאן, כשהפגישה נערכה על אדמת סינגפור.

ברודקום לא הגיבה לדיווח הזה אבל מדיה טק שחררה הצהרה, כולל לבורסת המניות של טייוואן לפיה מדובר בעורבה פרחה. "לא היה דיון או מגע בין ברודקום ומדיה-טק בנוגע לנושא שהועלה בדיווחי המדיה", מסרה החברה.

לפי דיווחים, ברודקום, כחלופה, בדקה גם את האפשרות לרכוש את יצרניות השבבים האמריקניות זילניקס (Xilinx) וסירוס לוג'יק (Cirrus Logic), אך ככל הנראה הבינה שהנשיא דונלד טראמפ יגיב ככל הנראה בדיוק כמו במקרה של קוואלקום.

האם ברודקום כבר סימנה את המטרה הבאה שלה? Reviewed by on . האם ברודקום (Broadcom), לאור האכזבה הרבה עקב כישלונה להשתלט על קוואלקום (Qualcomm) כבר סימנה את המטרה הבאה שלה? לפי דיווח באתר חדשות טכנולוגי החברה הסינגפורית נ האם ברודקום (Broadcom), לאור האכזבה הרבה עקב כישלונה להשתלט על קוואלקום (Qualcomm) כבר סימנה את המטרה הבאה שלה? לפי דיווח באתר חדשות טכנולוגי החברה הסינגפורית נ Rating: 0

הגיבו