תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » ICQ השיקה את גרסה 7 של תוכנת המסרים המיידיים הפופולרית

ICQ השיקה את גרסה 7 של תוכנת המסרים המיידיים הפופולרית

הגרסה החדשה כוללת תכונה המכונה Social Messaging, המאפשרת לראשונה חיבור ישיר לרשתות חברתיות כגון פייסבוק וטוויטר ● אליאב משה, מנכ"ל ICQ: "רצינו לתת מענה לצורך קיים בקרב המשתמשים שלנו, שמבקשים להיות מעודכנים בו זמנית במה שמתרחש ברשתות החברתיות"

מאת 18 בינואר 2010, 17:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ICQ השיקה היום (ב') את 7 ICQ  – הגרסה החדשה של תוכנת המסרים המיידיים הפופולרית. 7 ICQ כוללת תכונה המכונה Social Messaging, המאפשרת לראשונה חיבור ישיר ואינטגרלי לרשתות חברתיות כגון פייסבוק (Facebook) וטוויטר (Twitter).

בנוסף, ליד רשימת אנשי הקשר של המשתמש מופיעים, בלשונית נפרדת, עדכונים בזמן אמת לגבי חבריו מהרשתות החברתיות.  המשתמש יכול להגיב על העדכונים ישירות מה-ICQ, והם מתעדכנים אוטומטית גם ברשת. חידוש נוסף ב-ICQ 7 הוא האפשרות לעדכן את שורת הסטטוס ברשתות החברתיות מתוך התוכנה עצמה.

אליאב משה, מנכ"ל ICQ: "הגרסה החדשה נותנת מענה לצורך קיים בקרב המשתמשים שלנו, המבקשים לתקשר עם חברים באמצעות כלי תקשורת באיכות גבוהה, ובמקביל לכך להיות מעודכנים במה שמתרחש בזמן אמת ברשתות החברתיות שלהם".

ICQ השיקה את גרסה 7 של תוכנת המסרים המיידיים הפופולרית Reviewed by on . ICQ השיקה היום (ב') את 7 ICQ  - הגרסה החדשה של תוכנת המסרים המיידיים הפופולרית. 7 ICQ כוללת תכונה המכונה Social Messaging, המאפשרת לראשונה חיבור ישיר ואינטגרלי ICQ השיקה היום (ב') את 7 ICQ  - הגרסה החדשה של תוכנת המסרים המיידיים הפופולרית. 7 ICQ כוללת תכונה המכונה Social Messaging, המאפשרת לראשונה חיבור ישיר ואינטגרלי Rating:

תגובות (1)

  • דיקלה

    אבל איפה מורידים את התוכנה ?!

הגיבו