לראשונה: מדריך משתמש יצורף לאובונטו

המדריך, שיצורף כקובץ PDF לגרסה 10.04 של הפצת הלינוקס הפופולרית, יעודכן בכל שישה חודשים ● הוא אמור להציע, מעבר להסבר מסודר של השימוש באובונטו עצמה, גם פרקים שיוקדשו למשתמשים חדשים בלינוקס

גרסה 10.04 של הפצת הלינוקס (Linux) הפופולרית אובונטו (Ubunto), המכונה Lucid Lynx ואמורה להיות מושקת ב-29 באפריל, תכיל, לראשונה בהיסטוריה של הפצה זו, מדריך מפורט למשתמש. למעשה, זו הפעם הראשונה שהפצת לינוקס כלשהי לתחום הצרכני תושק עם מדריך צמוד מטעם יצרנית ההפצה, כך שמשתמשיה לא יצטרכו להסתמך יותר רק על ספרות חיצונית.

המדריך למשתמש יצורף להפצה כקובץ PDF בשפה האנגלית בלבד – לפחות בינתיים – והוא יתעדכן בכל שישה חודשים. המדריך אמור להציע, מעבר להסבר מסודר ומובנה של השימוש באובונטו עצמה, גם פרקים שיוקדשו למשתמשים חדשים בלינוקס. המדריך אמור להיות מוגש בצורה ברורה וקלה להבנה, ובשפה שתהיה נגישה לכל משתמש, כדי למנוע ממשתמשים פוטנציאליים להירתע מאובונטו. בנוסף, הוא יכיל תמונות מסך רבות, שיסבירו במדויק כיצד לבצע את הפעולות השונות בתוכנה.

מהדורת הבטה של המדריך אמורה להיות מושקת ב-15 למרץ, והמהדורה הסופית תושק, כאמור, יחד עם השחרור של אובונטו 10.04. פרטים נוספים אודות המדריך ניתן למצוא בכתובת הזו.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים