תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אל"מ (מיל) רמי פייג, מנכ"ל Hailo, טבע בים בחוף הבונים
אל"מ רמי פייג ואשתו בלה קאפשיב. צילום: יח"צ

אל"מ (מיל) רמי פייג, מנכ"ל Hailo, טבע בים בחוף הבונים

פייג שטרם מלאו לו 50, היה חתן פרס ביטחון ישראל עבור חדשנות טכנולוגית בעלת תרומה משמעותית לביטחון המדינה ● הוא הוביל בעבר את יוניספקטרל לגיוס הון של 7.5 מיליון דולרים והיה גם שותף בקרן JVP ● השאיר אחריו את בלה אשתו, ושלושה ילדים מנישואיו הראשונים

מאת 24 ביולי 2017, 9:49 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אל"מ (מיל) רמי פייג, לשעבר רמ"ח אלקטרוניקה ביחידה הטכנולוגית של  חיל המודיעין ומנכ"ל מצליח בתעשיית היי-טק, טבע בשבת בים בחוף הבונים. מותו היכה בהלם את חבריו הרבים  ומכריו מהשירות הצבאי ופעילותו בענף.

פייג היה הבעלים ומנכ"ל של Hailo, סטארט-אפ חדשני בתחום הבינה המלאכותית, ובשירותו הצבאי שירת בתפקידים בכירים ביחידות המודיעין.

פייג שטרם מלאו לו 50, היה חתן פרס ביטחון ישראל עבור חדשנות טכנולוגית בעלת תרומה משמעותית לביטחון המדינה, אשר הוביל בעבר את יוניספקטרל (Unispectral) לגיוס הון של 7.5 מיליון דולרים והיה גם שותף בקרן JVP. השאיר אחריו את בלה אשתו, ושלושה ילדים מנישואיו הראשונים.

בנוסף  לעיסוקיו בתחום ההיי-טק, פייג  היה מוסיקאי מוכשר שניגן בגיטרה חשמלית מאז שחרורו מהצבא ב-2013, והתקדם בנגינה באופן מעורר השראה.

חברו, דוד פרידמן, סמנכ"ל השיווק של דומיין דה נט, שאף ניגן איתו בהרכבים שונים, סיפר כי "רמי ניגן בפרויקטים מוזיקליים שונים בבית הספר רימון בהרכבים שונים".

"בספטמבר האחרון, במהלך אירוע לאנשי עסקים ומנהלים בכירים, פייג ניגן כחלק מלהקה יחד עם מנכ"ל AVG ישראל לשעבר, הראל טייב, מנכ"ל נספרסו (Nespresso) ישראל, משה מרי, מנכ"ל משרד הפרסום הביילינים, אורי ביילין, מנכ"ל eBay ישראל, יובל מטלון, יזם הנדל"ן והטכנולוגיה, הדר גולדמן והזמר ומייסד משותף ומנכ"ל אינטרלוד, יוני בלוך".

"חבריו וחברותיו הרבים מסרבים להאמין, איך האיש המלא בשמחת חיים ובמרץ והיה בתקופה המאושרת בחייו, נעלם ונעלם מחיינו" אמר פרידמן.

פייג יובא הערב למנוחות בבית העלמין מנוחה נכונה בכפר סבא.

אל"מ (מיל) רמי פייג, מנכ"ל Hailo, טבע בים בחוף הבונים Reviewed by on . אל"מ (מיל) רמי פייג, לשעבר רמ"ח אלקטרוניקה ביחידה הטכנולוגית של  חיל המודיעין ומנכ"ל מצליח בתעשיית היי-טק, טבע בשבת בים בחוף הבונים. מותו היכה בהלם את חבריו הרב אל"מ (מיל) רמי פייג, לשעבר רמ"ח אלקטרוניקה ביחידה הטכנולוגית של  חיל המודיעין ומנכ"ל מצליח בתעשיית היי-טק, טבע בשבת בים בחוף הבונים. מותו היכה בהלם את חבריו הרב Rating: 0

הגיבו