תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » Unlimited פורסת את רשת הסיבים האופטיים בשכונה חדשה ברעננה
Unlimited

Unlimited פורסת את רשת הסיבים האופטיים בשכונה חדשה ברעננה

החברה מבצעת את המהלך בבניינים של שכונת נווה זמר, שמוקמת בימים אלה - כבר משלב הבנייה שלהם ● על פי Unlimited, הדבר מקל על ההליכים הביורוקרטיים הנדרשים לפריסת תשתיות

מאת 3 במאי 2017, 16:35 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיזם Unlimited פורס בימים אלה סיבים אופטיים בשכונת נווה זמר ברעננה, ההולכת ונבנית. מדובר בפריסת כ-5 ק"מ של סיבים וחלק מהבניינים החדשים בשכונה כבר החלו להתחבר לרשת של החברה.

פריסת הסיבים האופטיים כבר בשלבי בניית השכונה מגדילה את אפשרות הבחירה של הדיירים בין תשתיות התקשורת השונות. מעבר לכך, הסיבים האופטיים של Unlimited מאפשרים גלישה בתשתית יציבה ובמהירות גבוהה וסימטרית. הכוונה היא למהירות העלאה והורדה של קבצים באופן שווה, מרבי וקבוע, שתאפשר לתושבי השכונה צפייה מהירה בטלוויזיה רב ערוצית מבוססת אינטרנט (שירותים כמו נטפליקס וסלקום TV).

יצוין כי פריסת הסיבים האופטיים כבר בשלבי בנייה של שכונה מקלה על ההליכים הביורוקרטיים השונים של פריסת התשתיות בתוך הערים. ב-Unlimited חוזים כי המהלך הנוכחי, ומהלכים נוספים מעין זה, יביאו להגדלה משמעותית של מספר בתי האב המחוברים לתשתית האינטרנט שהיא מציעה ולזירוז קצב פריסת הסיבים האופטיים שלה.

Unlimited פורסת את רשת הסיבים האופטיים בשכונה חדשה ברעננה Reviewed by on . מיזם Unlimited פורס בימים אלה סיבים אופטיים בשכונת נווה זמר ברעננה, ההולכת ונבנית. מדובר בפריסת כ-5 ק"מ של סיבים וחלק מהבניינים החדשים בשכונה כבר החלו להתחבר לר מיזם Unlimited פורס בימים אלה סיבים אופטיים בשכונת נווה זמר ברעננה, ההולכת ונבנית. מדובר בפריסת כ-5 ק"מ של סיבים וחלק מהבניינים החדשים בשכונה כבר החלו להתחבר לר Rating: 0

הגיבו