תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » סובארו קיבלה אישור לבדוק מכוניות בנהיגה עצמית בקליפורניה
מריחים כבר את העתיד. אילוסטרציה: BigStock

סובארו קיבלה אישור לבדוק מכוניות בנהיגה עצמית בקליפורניה

היצרנית - שמפגינה כבר כיום חדשנות עם חבילת הבטיחות שלה, EyeSight - מצטרפת ל-21 חברות אחרות במדינה שמפתחות ובודקות כלי רכב אוטונומיים

מאת 13 בפברואר 2017, 12:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יצרנית הרכב סובארו (Subaru) קיבלה את היתר ה-DMV של משרד הרישוי בקליפורניה, המאפשר לה לבחון מכוניות בנהיגה עצמית במדינה.

על פי דיווח מאתר Endgadget, סובארו קיבלה ב-9 בפברואר את האישור לבדיקת הרכב האוטונומי, מה שמביא את המספר הכולל של חברות שעוסקות כיום בבדיקות טכנולוגיית נהיגה אוטונומית בקליפורניה ל-22.

בין החברות הללו נכללים מספר שמות גדולים, כולל את היצרניות NVIDIA ופורד (Ford), וכמובן את ענקית הטכנולוגיה, גוגל (Google).

כבר מספקת ביטחון ממוחשב במערכת EyeSight

סובארו – שמתגאה במערכת EyeSight הייחודית – תבחן ככל הנראה גם תוספות חדשות למערכת, אשר כוללת כיום בלימת חירום אוטומטית, אזהרת התנגשות חזיתית, בקרת שיוט אדפטיבית, טלטול אזהרה בעת סטייה מהמסלול וסיוע בשמירה על נתיב הנסיעה. לאחרונה גם הרחיבה סובארו את חבילת EyeSight בתוספת בלימת חירום אוטומטית הפוכה.

על פי הדיווח ב-Endgadget, לא הרבה ידוע על מה שהחברה מתכוונת לבדוק בכל הנוגע ברכבים האוטונומיים, אבל האתר מציין כי היצרנית רוצה לפתח בנוסף עזרי נהיגה פעילים, כולל הפעלה אוטומטית ועצירה במהלך עומס תנועה. בנוסף ציון גם כי היצרנית רוצה להציע החלפת נתיב אוטומטית והיגוי בפיתולים ועוד, וכל זאת עד לשנת 2020.

יצוין כי החברה מפגינה כבר כיום חדשנות מעוררת השתאות כשלמעט ברכבי הקופה Brz ובכלי רכב המאובזרים עדיין בהילוכים ידניים, חבילת הבטיחות המתקדמת EyeSight נגישה בכל מודל סובארו הנמכר בשוק האמריקני.

סובארו קיבלה אישור לבדוק מכוניות בנהיגה עצמית בקליפורניה Reviewed by on . יצרנית הרכב סובארו (Subaru) קיבלה את היתר ה-DMV של משרד הרישוי בקליפורניה, המאפשר לה לבחון מכוניות בנהיגה עצמית במדינה. על פי דיווח מאתר Endgadget, סובארו קיבלה יצרנית הרכב סובארו (Subaru) קיבלה את היתר ה-DMV של משרד הרישוי בקליפורניה, המאפשר לה לבחון מכוניות בנהיגה עצמית במדינה. על פי דיווח מאתר Endgadget, סובארו קיבלה Rating: 0

הגיבו