תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » סאנדיסק ישראל תקלוט להעסקה ישירה כ-70 עובדי קבלן
שינוי תנאים לכ-70 עובדים. סאנדיסק

סאנדיסק ישראל תקלוט להעסקה ישירה כ-70 עובדי קבלן

העובדים יצורפו למצבת עובדי החברה ותנאי העסקתם צפויים להשתפר ● עם זאת, סאנדיסק ישראל לא מוותרת לחלוטין על ההעסקה הקבלנית

מאת 5 בינואר 2017, 18:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כ-70 עובדי קבלן שהוצבו בסאנדיסק (SanDisk) ישראל בתחום הפיתוח הטכנולוגי ייקלטו בשבועות הקרובים למסגרת של העסקה ישירה ויצטרפו למצבת העובדים של החברה – כך הודיעה החברה.

על פי סאנדיסק, שנרכשה על ידי ווסטרן דיגיטל (Western Digital), קליטת עובדי הקבלן תאפשר לחברה להגדיל משמעותית את היקף המשאב האנושי העומד לרשותה לפיתוח הנדסי.

החברה מעסיקה בישראל כ-750 עובדים ומשרדיה בכפר סבא, בעומר ובתפן אחראים על פיתוח טכנולוגיות אחסון למידע דיגיטלי.

״סאנדיסק רואה את עצמה כחברה בולטת לא רק בטכנולוגיה, אלא גם בכל הקשור בעובדים וברווחתם״, אמר שחר בר-אור, מנכ"ל סאנדיסק ישראל וסמנכ"ל פיתוח Embedded בחברה העולמית. לדבריו, ״קליטת עובדי הקבלן התאפשרה בזכות שלושה גורמים: מצוינות העובדים האלה והחיוניות שלהם לחברה, ריבוי הפרוייקטים והגידול במכירות שאנחנו חווים בשנים האחרונות, והאמון של הנהלת סאנדיסק באתר הישראלי, שהוא תנאי הכרחי למהלך. הקליטה מאפשרת לנו לשפר משמעותית את תנאי העסקתם של אותם עובדים ולהשוות אותם לשאר עובדי החברה".

עם זאת, בר-אור רואה עדיין צורך עתידי בהעסקת עובדי קבלן. ״המהלך הנוכחי לא מייתר את הצורך שלנו להמשיך ולהעסיק עובדי קבלן, בהתאם לכישוריהם ובהתאם לצרכים העסקיים", אמר.

סאנדיסק ישראל תקלוט להעסקה ישירה כ-70 עובדי קבלן Reviewed by on . כ-70 עובדי קבלן שהוצבו בסאנדיסק (SanDisk) ישראל בתחום הפיתוח הטכנולוגי ייקלטו בשבועות הקרובים למסגרת של העסקה ישירה ויצטרפו למצבת העובדים של החברה – כך הודיעה ה כ-70 עובדי קבלן שהוצבו בסאנדיסק (SanDisk) ישראל בתחום הפיתוח הטכנולוגי ייקלטו בשבועות הקרובים למסגרת של העסקה ישירה ויצטרפו למצבת העובדים של החברה – כך הודיעה ה Rating: 0

הגיבו