תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Android Auto של גוגל – לשימוש בכל כלי הרכב דרך הניידים
בכל הרכבים כולם. Android Auto

Android Auto של גוגל – לשימוש בכל כלי הרכב דרך הניידים

השירות, שתפקידו למעשה לקבץ יישומים השמישים בעבור נהגים בעת נסיעה, עבד עד עכשיו רק במכוניות מותאמות, אבל מהיום יכולים כל בעלי הטלפונים הפועלים על מערכת אנדרואיד ליהנות ממנו ● נותר להמתין לתגובה דומה ב-iOS

מאת 8 בנובמבר 2016, 11:59 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שירות Android Auto של גוגל, שהושק לפני כשנתיים ושנועד לשדרג את לוח המחוונים בכלי רכב, מתרחב סוף סוף. גוגל (Google) הודיעה כי רשמה 50 מותגי רכב שיהפכו יותר מ-200 כלי רכב להיות מתאימים וזמינים לשירות. גוגל אומרת כי המספר יעלה ל-300 דגמים עד סוף השנה הבאה.

הנתון אולי משמח, אבל על הכבישים יש עדיין מיליוני מכוניות שאינן תואמות ל-Android Auto, שברבות מהן אין אפילו מסכים בכלל – מה איתן? אל דאגה, גוגל דואגת לכולם. אתמול (ב') שחררה הענקית ממאונטיין וויו עדכון ל-Android Auto, שפועל ישירות על מסך הטלפון החכם של מכשירים מבוססי מערכת ההפעלה Android 5.0 או מתקדמת יותר.

לעת עתה לא התפרסמו ידיעות האם אפל (Apple) תספק עדכון דומה למערכת CarPlay שלה, המבוססת על iOS, ואשר יושבת על אותה משבצת בדיוק כמו ה-Android Auto של גוגל. באתר האינטרנט של CarPlay טוענת הענקית כי יש כיום יותר מ-100 דגמי מכוניות התואמים ל-CarPlay, וכי דגמים נוספים יצטרפו בקרוב.

מוזיקה, מפות ושירות טלפון באותו המקור

Android Auto משלב יישומים רבים שבהם כבר משתמשים נהגים במכוניות שלהם, בעיקר שירותי מוזיקה כגון פנדורה (Pandora), ספוטיפיי (Spotify), רדיו iHeart ושירות המוזיקה של הענקית עצמה, Google Music Play. בנוסף ישולבו בו שירותי Google Maps, אשר יוכלו לספק הכוונה קולית לאיתור מסלול הנסיעה המבוקש.

כפי שניתן היה לצפות גם אפליקציית Android Phone היא חלק מהעסקה, כך שניתן לבצע שיחות או לשלוח הודעות קוליות ללא צורך בהקלדה דרך האפליקציה של Android Auto.

כל השימושים הללו נגישים בקלות וללא הפרעות ממשק מסך הטלפון, וכאשר הטלפון מותאם למכונית באמצעות בלוטות' (Bluetooth), יש אפשרות להפעיל את היישום באופן אוטומטי.

כמו כן, היא עדיין לא זמינה אבל בקרוב תצטרף לחגיגה גם היכולת להשתמש בפקודת "OK Google" המוכרת לצורך גישה ליישום המפות, למוזיקה ולהודעות בזמן הנהיגה. מי שנוהג ברכב התואם את ה-Android Auto יוכל עדיין, כמובן, להציג הכל דרך מסך המכונית שלו.

גוגל אומרת שהעדכון יופץ בימים הקרובים ל-30 המדינות שבהן שירות Android Auto זמין כיום.

Android Auto של גוגל – לשימוש בכל כלי הרכב דרך הניידים Reviewed by on . שירות Android Auto של גוגל, שהושק לפני כשנתיים ושנועד לשדרג את לוח המחוונים בכלי רכב, מתרחב סוף סוף. גוגל (Google) הודיעה כי רשמה 50 מותגי רכב שיהפכו יותר מ-200 שירות Android Auto של גוגל, שהושק לפני כשנתיים ושנועד לשדרג את לוח המחוונים בכלי רכב, מתרחב סוף סוף. גוגל (Google) הודיעה כי רשמה 50 מותגי רכב שיהפכו יותר מ-200 Rating: 0

תגובות (5)

 • Avatar

  אריה

  מתי יפעל בישראל??? לזה אין תשובה..

 • Avatar

  פלורין

  למה Android Auto לא זמינה בישראל ?
  דווקא Car Play של Aple זמינה ונגישה למכוניות כמו Peugeot דבר שלא נכון לגבי משתמשי Android. יש למישהו תשובות מוסמכות ?

 • Avatar

  Gabi

  גוגול למרות שיש להם כאן מרכז . כנראה שהם לא ממש אוהבים אותנו אחרת אין הסבר שדווקא בישראל האפליקציה לא זמינה.

 • Avatar

  שמוליק

  איני מבין מדוע חסר לי באוטו אנדרואיד בהצגה על מסך הרכב סקודה אוקטביה פקדים של טלפון אוזניות סימן אדיו . איני מצליח לכבות את הווייז וגם את גוגל ניווט.
  האם יש מי שיכול לעזור?

 • Avatar

  לרדו דוד

  לא מצליח להוריד אנדרואיד אוטו לנייד שלחו אלי את האפליקציה

הגיבו