תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפליקציית שיחות הווידיאו Duo תצורף למכשירי אנדרואיד כברירת מחדל
Duo של גוגל

אפליקציית שיחות הווידיאו Duo תצורף למכשירי אנדרואיד כברירת מחדל

היא תחליף את Hangouts החל מדצמבר הקרוב - החליטה גוגל ● מה יעלה בגורל האפליקציה הוותיקה? שילוב של Duo ו-Allo יהפוך אותה למיותרת

מאת 10 באוקטובר 2016, 16:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) החליטה לשנות את הרכב אפליקציות ברירת המחדל שיש להתקין מראש במכשירים שמבוססים על אנדרואיד (Android). מדובר במכשירים של חברות שמספקות גישה לחנות האפליקציות של אנדרואיד, Google Play, כלומר – כאלה שמבססות את הממשק שלהן על ברירת המחדל שמציעה גוגל.

השינוי הוא באפליקציית השיחות המיידיות שתהיה כלולה בחבילה. גוגל החליטה להחליף את Hangouts הוותיקה באפליקציית שיחות הווידיאו היחסית חדשה שלה, Duo. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא ש-Duo מציעה הצפנת שיחות מקצה לקצה.

המהלך אמור להתרחש ב-1 בדצמבר השנה. זה אומר שמי שירכוש מכשיר מבוסס אנדרואיד חדש לאחר תאריך זה יימצא במגירת האפליקציות שלו את Duo במקום Hangouts.

עם זאת, גוגל לא מסרה פרטים לגבי העתיד שהיא צופה או מתכננת עבור Hangouts. נכון לעכשיו, מי שירצה בכך יוכל יהיה להיכנס ל-Google Play ולהורידה למכשיר שלו. אבל, יש להזכיר שרק לאחרונה השיקה גוגל את Allo, אפליקציית שיחות מיידיות שכוללת אלמנטים "חכמים" מתוך Google Assistant, כך שהשילוב של Allo יחד עם Duo הופך למעשה את Hangouts למיותרת. זה עוד לפני שזוכרים שהיא לא ממש הצליחה להגיע להתחרות ב-Messenger של פייסבוק (Facebook) ובווטסאפ (WhatsApp).

אפליקציית שיחות הווידיאו Duo תצורף למכשירי אנדרואיד כברירת מחדל Reviewed by on . גוגל (Google) החליטה לשנות את הרכב אפליקציות ברירת המחדל שיש להתקין מראש במכשירים שמבוססים על אנדרואיד (Android). מדובר במכשירים של חברות שמספקות גישה לחנות האפ גוגל (Google) החליטה לשנות את הרכב אפליקציות ברירת המחדל שיש להתקין מראש במכשירים שמבוססים על אנדרואיד (Android). מדובר במכשירים של חברות שמספקות גישה לחנות האפ Rating: 0

הגיבו