תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » האקר מציע למכירה פרטים אישיים של יותר מ-9.2 מיליון תושבי ארצות הברית
כבר לא אישי. צילום: BigStock

האקר מציע למכירה פרטים אישיים של יותר מ-9.2 מיליון תושבי ארצות הברית

מדובר בקובץ נתונים שמכיל שמות, כתובות פיזיות, כתובות דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, תאריכי לידה ואת מספרי הביטוח הלאומי של אותם אמריקנים

מאת 29 ביוני 2016, 12:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האקר בשם The Dark Overlord מציע למכירה ברשת פרטים כמעט מלאים אודות למעלה מ-9.2 מליון תושבי ארצות הברית.

לטענת ההאקר, שמציע את הרשימה באתר The Real Deal בדארקנט, מדובר בקובץ נתונים בגודל 2 ג'יגה-בייט שמכיל שמות, כתובות פיזיות, כתובות דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, תאריכי לידה ואת מספרי הביטוח הלאומי של אותם אמריקנים.

The Dark Overlord דורש תמורת הקובץ 750 ביטקוין, ששווים כיום כ-463 אלף דולר.

בלעדיות מובטחת

בעמוד המכירה הוא מציין שהוא השיג את הקובץ מארגון ביטוח בריאות גדול בארצות הברית, ושהוא מתכוון למכור את הקובץ רק פעם אחת בלבד – כלומר להבטיח בלעדיות.

ההצעה הזו הגיעה 24 שעות אחרי שאותו האקר, שלדעת מומחים בענף הוא באופן יחסי חדש בתחום, הציג 650 אלף רשומות של נתונים רפואיים שכוללות פרטים מלאים על אנשים בארצות הברית, כפי שפורט לעיל.

לגבי הקובץ הזה טען ההאקר כי הוא השיג אותם משלושה ארגוני בריאות שונים שממוקמים במיזורי (48 אלף רשומות), ג'ורג'יה (397 אלף רשומות) ומרכז ארצות הברית (210 אלף רשומות).

עבור אותן רשומות ביקש אפילו יותר: 700 אלף דולר.

האקר מציע למכירה פרטים אישיים של יותר מ-9.2 מיליון תושבי ארצות הברית Reviewed by on . האקר בשם The Dark Overlord מציע למכירה ברשת פרטים כמעט מלאים אודות למעלה מ-9.2 מליון תושבי ארצות הברית. לטענת ההאקר, שמציע את הרשימה באתר The Real Deal בדארקנט, האקר בשם The Dark Overlord מציע למכירה ברשת פרטים כמעט מלאים אודות למעלה מ-9.2 מליון תושבי ארצות הברית. לטענת ההאקר, שמציע את הרשימה באתר The Real Deal בדארקנט, Rating: 0

הגיבו