תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מי משגע את משתמשי מיקרוסופט?
המטבעות הווירטואליים עוד כאן - רק בינתיים? אילוסטרציה: BigStock

מי משגע את משתמשי מיקרוסופט?

בשעות הבוקר פורסם באתר החברה כי לא ניתן יותר להפקיד ביטקוין לחשבון המשתמשים ● מספר שעות אחר כך ההודעה נעלמה, כאשר יותר מאוחר פורסמה התנצלות על כך שנעשתה טעות

מאת 15 במרץ 2016, 12:13 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מקרה מוזר מאוד התרחש אתמול (ב') בחנות של מיקרוסופט, Microsoft Store. מי שנכנס לאתר בשעות הבוקר יכול היה להבין, באופן שאינו משתמע לשתי פנים, שמיקרוסופט גומרת את הרומן שלה עם המטבע המבוזר והאלקטרוני ביטקוין (Bitcoin) שנחשב, עד לאותה עת לפחות, למטבע סחיר לכל דבר מבחינת החברה.

לשון ההודעה הייתה כאמור חותכת: "ההודעה מתייחסת ל-Windows 10 ול-Windows 10 Mobile – אינכם יכולים יותר להפקיד ביטקוין לחשבון שלכם במיקרוסופט. המאזן הקיים בחשבונכם עדיין יהיה זמין לרכישות ב-Microsoft Store, אך לא ניתן יהיה למשוך אותו".

מעבר לכך לא סיפק מישהו ממיקרוסופט הסבר להודעה, אבל כאמור, היא הייתה חותכת וברורה.

אבל מאוחר יותר ביום ההודעה נעלמה, ושוב, בלי הסבר של ממש. מיקרוסופט רק הודיעה שההודעה המוקדמת יותר מקורה היה בטעות – גם מבלי להתייחס לכך שהודעה מסוג זה צריכה לקבל בדרך כלל אישור מנהלי בכדי שתופיע.

יותר מאוחר גם הבהירה מיקרוסופט ברשת, שהיא ממשיכה להתייחס לביטקוין בדיוק כמו לפני ההודעה מהבוקר. "אנחנו ממשיכים לתמוך בביטקוין וניתן להשתמש בו לרכישות בחנויות של Windows ו-Xbox. אנחנו מתנצלים לגבי המידע הלא מדויק שפורסם באתר של מיקרוסופט", נמסר.

מי משגע את משתמשי מיקרוסופט? Reviewed by on . מקרה מוזר מאוד התרחש אתמול (ב') בחנות של מיקרוסופט, Microsoft Store. מי שנכנס לאתר בשעות הבוקר יכול היה להבין, באופן שאינו משתמע לשתי פנים, שמיקרוסופט גומרת את מקרה מוזר מאוד התרחש אתמול (ב') בחנות של מיקרוסופט, Microsoft Store. מי שנכנס לאתר בשעות הבוקר יכול היה להבין, באופן שאינו משתמע לשתי פנים, שמיקרוסופט גומרת את Rating: 0

הגיבו