תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » Comm-IT מתרחבת ומגייסת עשרות עובדים
עידן פיינגולד, מנכ"ל Comm-IT

Comm-IT מתרחבת ומגייסת עשרות עובדים

החברה צפויה לגייס יותר מ-30 עובדים בעקבות הרחבת פעילותה, כאשר עד סוף 2016 תמנה כ-300 איש בסך הכל

מאת 9 במרץ 2016, 15:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Comm-IT מגייסת בימים אלו כ-30 עובדים חדשים בעקבות הרחבת פעילותה. החברה, אשר סיימה את שנת 2015 עם קפיצה של 10% בהכנסות, צפויה להגדיל את מצבת כוח האדם שלה ב-30% ולמנות כ-300 איש עד סוף 2016.

מודל Flexible R&D אשר פיתחה Comm-IT, אחראי על החלק הארי של הגידול שרשמה החברה בשנה האחרונה, כאשר מדי חודש יצאו לפועל בממוצע כשלושה פרויקטי פיתוח במודל זה עבור לקוחות מקרב חברות סטארט-אפ בישראל ובעולם.

 

החברות הבנות של Comm-IT – ואלינור (Valinor) ודריו (Dario), מגייסות גם הן עובדים, אשר ישולבו במגוון השירותים שהן מציעות בתחום הענן, תחום שרשם אף הוא התחזקות בשנה החולפת בתוך הקבוצה.

עידן פיינגולד, מנכ"ל Comm-IT, אמר כי "חלה עליה ניכרת בדרישה למודל Flexible R&D שלנו בפרויקטי פיתוח. המודל מספק לחברות את הדרך הקצרה, היעילה והאפקטיבית ביותר מרעיון למוצר, תוך שליטה בתקציב, חסכון בזמן והקטנת סיכונים. אנו צופים כי מגמת הצמיחה תמשיך בתחום זה גם בשנה הקרובה, וכמו גם בתחום הענן, תחום אשר גדל בקצב גבוה מדי שנה, עם צמיחתו האדירה של השוק".

Comm-IT מתרחבת ומגייסת עשרות עובדים Reviewed by on . Comm-IT מגייסת בימים אלו כ-30 עובדים חדשים בעקבות הרחבת פעילותה. החברה, אשר סיימה את שנת 2015 עם קפיצה של 10% בהכנסות, צפויה להגדיל את מצבת כוח האדם שלה ב-30% ו Comm-IT מגייסת בימים אלו כ-30 עובדים חדשים בעקבות הרחבת פעילותה. החברה, אשר סיימה את שנת 2015 עם קפיצה של 10% בהכנסות, צפויה להגדיל את מצבת כוח האדם שלה ב-30% ו Rating: 0

הגיבו