תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפליקציית היכרויות הגייז הגדולה בעולם נמכרה לסינים
גריינדר

אפליקציית היכרויות הגייז הגדולה בעולם נמכרה לסינים

בייג'ין קונלון רכשה 60% מגריינדר תמורת 93 מיליון דולר ● לפי החברה, הרכישה מרחיבה את השירותים שהיא מציעה ותיצור עבורה אפיק נוסף של הכנסות

מאת 14 בינואר 2016, 16:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גריינדר (Grindr), אפליקציית הגייז הגדולה בעולם, נרכשה בחלקה.

בייג'ין קונלון טק (Beijing Kunlun Tech), מפתחת משחקי אינטרנט, רכשה את השליטה על גריינדר האמריקנית, כאשר הציעה 93 מיליון דולר תמורת 60% מהחברה, כך נמסר בהודעה בבורסת שנזן.

הרוכשת נמצאת בבעלות ז'ו יאחוי, יו"ר בייג'ין קונלון טק, אשר הפך למיליארדר בשנה שעברה, לאחר הנפקת החברה. בייג'ין קונלון טק היא שהביאה לסינים את Angry Birds. בכיסיו של היו"ר יש כ-1.7 מיליארד דולר. בייג'ין קונלון טק, נמסר מדוברות הרוכשת, ערכה שבע עסקאות מאז אפריל האחרון.

לפי החברה, הרכישה של גריינדר מרחיבה את השירותים שהיא מציעה ותיצור עבורה אפיק נוסף של הכנסות.

העסקה טרם אושרה ותלויה באישור הרגולטורים ורשויות ההגבלים העסקיים בארצות הברית.

גריינדר הוקמה בשנת 2009. היא ממצבת את עצמה כרשת החברתית להומואים הגדולה בעולם, עם שני מיליון כניסות של משתמשים מדי יום, המגיעים אליה מ-196 מדינות, לדבריה. האפליקציה מאפשרת היכרויות בין משתמשים, על בסיס תמונות ומיקום.

סופי צ'ן, דוברת הרוכשת, אמרה כי לגריינדר יש בסיס משתמשים נרחב, "מרכיב חיוני בפעילות האינטרנט הגלובלית שלנו".

"לקחנו את ההשקעה הזו בחברה על מנת להגדיל את הצמיחה שלנו", אמר ג'ואל שימחאי, מייסד גריינדר. "העסקים ימשיכו להיות כרגיל עבורנו בגריינדר, אבל עם תחושה מחודשת של שיחות ועם משאבים נוספים".

Blued, אפליקציית היכרויות להומואים מקומית, הוקמה על ידי שוטר לשעבר, ולה יש מדי יום שלושה מיליון משתמשים.

אפליקציית היכרויות הגייז הגדולה בעולם נמכרה לסינים Reviewed by on . גריינדר (Grindr), אפליקציית הגייז הגדולה בעולם, נרכשה בחלקה. בייג'ין קונלון טק (Beijing Kunlun Tech), מפתחת משחקי אינטרנט, רכשה את השליטה על גריינדר האמריקנית, גריינדר (Grindr), אפליקציית הגייז הגדולה בעולם, נרכשה בחלקה. בייג'ין קונלון טק (Beijing Kunlun Tech), מפתחת משחקי אינטרנט, רכשה את השליטה על גריינדר האמריקנית, Rating: 0

הגיבו