תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » בני גנץ מונה ליו"ר דירקטוריון המימד החמישי, העוסקת ב-Big Data
הרמטכ"ל לשעבר, רא"ל (מיל') בני גנץ. מעתה, יו"ר דירקטוריון המימד החמישי

בני גנץ מונה ליו"ר דירקטוריון המימד החמישי, העוסקת ב-Big Data

החברה משתמשת בטכנולוגיית Deep Learning, שמאפשרת חיזוי אוטומטי בזמן אמיתי ● גנץ: "בעולם הסייבר, עברנו מעידן של איסוף לעידן של היתוך ועיבוד נתונים"

מאת 7 בספטמבר 2015, 15:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הרמטכ"ל לשעבר, רא"ל (מיל') בני גנץ, מונה ליו"ר המימד החמישי, הפועלת בעולם ה-Big Data.

המימד החמישי הוקמה בשנה שעברה על ידי גיא כספי, המכהן כמנכ"ל שלה, ודורון כהן, המשמש כמשנה ליו"ר הדירקטוריון. על פי החברה, היא"חושפת את הערך הרב הגלום ב-Big Data", באמצעות טכנולוגיית הבינה המלאכותית Deep Learning, שמאפשרת חיזוי אוטומטי בזמן אמיתי.

החברה פונה לשווקים האזרחי והממשלתי כאחד ומועסקים בה עשרות עובדים, רובם מתמטיקאים בכירים, וכן מומחי Big Data.

במימד החמישי הושקעו עשרות מיליוני דולרים בשלושה סבבי גיוס על ידי משקיעים פרטיים, ובאחרונה גם על ידי הקרן האמריקנית Columbus Nova.

גנץ אמר כי "כמי שעמד בראש ארגון המנהל כמויות אדירות של מידע מסוגים שונים, אני מבין שבעולם הסייבר, האתגרים המודיעיניים השתנו. עברנו מעידן של איסוף לעידן של היתוך ועיבוד נתונים".

לדבריו, "מדובר בתחום מרתק ועל כן בחרתי להצטרף למימד החמישי ולהוביל את הדירקטוריון שלה".

בני גנץ מונה ליו"ר דירקטוריון המימד החמישי, העוסקת ב-Big Data Reviewed by on . הרמטכ"ל לשעבר, רא"ל (מיל') בני גנץ, מונה ליו"ר המימד החמישי, הפועלת בעולם ה-Big Data. המימד החמישי הוקמה בשנה שעברה על ידי גיא כספי, המכהן כמנכ"ל שלה, ודורון כה הרמטכ"ל לשעבר, רא"ל (מיל') בני גנץ, מונה ליו"ר המימד החמישי, הפועלת בעולם ה-Big Data. המימד החמישי הוקמה בשנה שעברה על ידי גיא כספי, המכהן כמנכ"ל שלה, ודורון כה Rating: 0

הגיבו